DAP YAPI Harita Mühendisi Alımı Yapıyor!

DAP Yapı Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

DAP YAPI Harita Mühendisi Alımı Yapıyor!

DAP Yapı Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Harita Mühendisi iş ilanı yayınlayan DAP Yapı, ülkemizde başarılarını her geçen gün artırıyor. Üst yapı uygulama çalışmalarının takibi, çözümlerin hızlı bir şekilde üretilmesi, sahadaki aplikasyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi, hem ofis hem de saha çalışmalarının yürütülmesi görevleri için istihdam edilecek Harita Mühendisinin alanında en az 5 sene deneyim sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

DAP Yapı Harita Mühendisi İş İlanı Detayları

Kaba ve ince inşaat işlerinin yapılması, tasarım ekibi ile iletişimin sağlanması, güncel ve geçerli çizim ve projelerin sahada bulunmasının sağlanması, kontrollerin yapılması ve benzeri gibi işler yapılacak.

Adayların üniversitelerin ilgili fakültesi ve bölümünden mezun olunması istenmektedir. Bu Mühendislik Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü olmaktadır.

Aynı zamanda Harita Mühendisi iş ilanına başvuru yapacak adayların ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi olmuş olmaları, her zaman güçlü ve analitik düşünebilmeleri, problemlere en hızlı ve en kaliteli çözümleri üretebilmeleri istenmektedir.

Büyük ölçekli iş merkezli, alışveriş merkezi, konut projesi ve benzeri gibi projelerde görev alınmış, en az 5 sene olmak üzere istihdam edilmiş olmaları istenmektedir. Ekip çalışmalarındaki uyumluluk, başarı, yatkınlık, benzer şekilde şantiyede çalışmaya hevesli, uyum sağlayabilecek, esnek çalışmalarında başarılı olabilecek, çalışabilecek bireyler aranmaktadır.

Adayların sonuç ve kalite odaklı çalışmaları istenmektedir. DAP Yapı iş ilanı yoğun bir çalışma temposu gerektirmektedir. Adayların bu yoğun çalışmaya uyum saplayabilmeleri gerekmektedir. Aktif bir şekilde görev alabilmeleri gerekmektedir.

Sabah 08.00 Akşam 18.00

Bunlara ek olarak bireylerin MS Office programları hakkında bilgi sahibi olmaları, donanımlı olmaları, ileri düzeyde kullanabiliyor olmalı, MS Office programına ek olarak da Autocad programı için de aynı şekilde bilgi, donanım, kullanabilirlik istenmektedir.

Adayların İstanbul Anadolu Yakasında Kartal ilçesinde istihdam edileceklerdir. Sürekli ve tam zamanlı görev yapılacak olup, uzman pozisyonunda işe başlanacaktır. Sabah 08.00 ile akşam 18.00 arasında görev alınacaktır. DAP Yapı, yemek ve sigortayı karşılamaktadır.

15 Ağustos Son Gün!

Yüksek lisans, doktora öğrencilerinin  başvuruları da değerlendirme kapsamındadır. Sadece 1 Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.  Başvurular 15 Ağustosta sona erecektir.

Aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ederek siz de iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/dap-yapi-insaat-san-tic-a-s-harita-muhendisi-1815061

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından yapılan iş duyurularını inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.