Emlak Cumhurbaşkanı Erdoğan: New York'ta Türk Evi Yapıyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: New York’ta Türk Evi Yapıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan yeni bir proje ilgili açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yeni bir proje ilgili açıklama yaptı.

New York’ta Türk Evi yapacaklarını, yeni proje çalışmalarının bulunduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, söz konusu binanın 32 kat yüksekliğinde olacağının bilgisini aktardı.

Cumhurbaşkanı Açıkladı… New York’ta Türk Evi!

New York’ta yeni proje çalışmalarının bulunduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 32 katlı Türk Evi projesinin bulunduğunu söyledi.

New York’taki Türk Evi Nerde Olacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında New York’taki Türk Evinin Birleşmiş Milletler Binasının karşısında inşa edileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Konuşması…

New York’taki Birleşmiş Milletler binasının hemen karşısındaki alana Türk Evi inşa edileceğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, aynı zamanda o alanın New York’un en merkezi yerlerinden biri olduğunu söyledi. Ayrıca Erdoğan, Türkiye’nin her alanda, her sektörde her gün büyüme gösterdiğini, geliştiğini söyleyerek, Türkiye’ye yaraşır bir bina yapılacağını açıkladı.

New York’ta Türk Evi Ne Zaman Bitecek?

Söz konusu binanın bitirilme süresi olacak 36 ay yani 3 yıl olarak belirlendi. Ancak merakla beklenen inşaat çalışmalarına ne zaman başlanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapıldı.

32 kat yüksekliğindeki New York’taki Türk Evi binasının BM karşısına yapılıyor olmasını tekrardan ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, hem o alanın merkezi hem de çok hareketli bir yer olduğunu söyledi.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Meltem Canalanhttps://gayrimenkuleks.com/
Meltem Canalan - Emlak, Ekonomi ve Bankalar kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

seventeen − seven =

5,321BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
180TakipçilerTakip Et
1,639TakipçilerTakip Et