GayrimenkulEks

Concord İstanbul

İstanbul’un Fikirtepe, Kadıköy kentsel dönüşüm bölgesinde bulunan bir yapı olan Concord İstanbul, Teknik Yapı tarafından inşa ediliyor.

Konut projeleri alanında hizmete açılmıştır. Teknik yapı tarafından yapılan ve henüz tamamlanmamış olan Concord İstanbul Projesi, mart ayı içerisinde sahipleriyle buluşacak. Projenin tasarımında yeşil alanlar ve sosyal tesisler ön planda bulunuyor. Concord İstanbul; iki imarlı adadan oluşan ve 21.500 metrekarelik alan üzerine inşa edilen bir projedir.

Bulunan arsa alanının yaklaşık olarak yüzde yetmişi sosyal tesislerden ve yeşil alanlardan oluşmaktadır. Sosyal tesis imkanları arasında; açık ve kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, hamam, fitness center ve kafeterya gibi bir çok sosyal alan bulunacak. Ayrıca servis hizmetlerinden de sınırsızca yararlanma imkanı ev sahiplerine tanınıyor.

Concord İstanbul Daire Sayısı ve Özellikleri

Concord İstanbul, yeşil alanlara ağırlık vermesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Proje içerisinde toplam 1.175 adet daire bulunuyor. 1.175 adet dairenin her biri rezidans tipli olup, metrekare ve oda sayısı her daire için farklılık gösteriyor.

İlk aşamada yapılan dairelerde stüdyo daire, 1+1 daire, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. 1+1 daireler; 47 metrekareden başlayıp, 64 metrekareye kadar genişliyor. 2+1 daireler standart olarak 95 metrekare şeklinde inşa ediliyor. 3+1 daireler ise 133 metrekare şeklinde tek tip tasarlanmıştır.

Daireler Hakkında Bilgiler ve Genel Özellikler

Teknik Yapı tarafından inşa edilmeye devam eden ve konut projeleri arasında yer alan bir yapıdır. Teknik yapı, inşaat alanında yaklaşık olarak 35 yıldır hizmet veriyor. Sadece konut proje alanında değil çeşitli işlerle de uğraşıyor. Tasarlanan dairelerde genel olarak sosyal yeşil alanlar üzerinde oldukça fazla duruluyor.

Daireler rezidans şeklinde hazırlanmış olup inşaatın ilk etabı tamamlanmış durumda. İlk etap daireleri mart ayının içerisinde sahiplerine teslim edilecek. İkinci etap projesi henüz tamamlanmamış durumda ve 2018 yılı içerisinde teslim edilecek.

Concord İstanbul projesi, 100 aya varan vade seçenekleri ve sıfır faiz ile birlikte, avantajlı olarak konut kredisi sayesinde temin edilebiliyor. Avantajlı faiz oranları ile şimdiden ödeme yapmaya başlayarak 2018 yılında bir konut sahibi olabilirsiniz.

Benzer:  Yeni Sultan Konakları 2 Konut Projesi

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
Ayda 2.000 Lira Taksitle Konut Satın Alma İmkanı!
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ