Çizgi Gayrimenkul Değerleme’den Türkiye Genelinde Değerleme Uzmanı Alımı!

İstanbul merkezli hizmet veren Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye genelinde bir çok şehirde hem sözleşmeli, hem de çözüm ortağı olarak hizmet verecek gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul merkezli hizmet veren Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Türkiye genelinde bir çok şehirde hem sözleşmeli, hem de çözüm ortağı olarak hizmet verecek gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.

Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş., alım yapacağı gayrimenkul değerleme uzmanlarının ve uzman yardımcılarının üniversitelerin ilgili 4 yıllık bölümlerinden mezun olmalarına özen gösteriyor. Gayrimenkul değerleme sektöründe en az 3 yıllık tecrübe şartını da ekleyen Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş., adayların Microsoft Office programlarına da en iyi derecede hakim olmalarına özen gösteriyor.

İşe alım gerçekleştirilecek uzmanların ve uzman yardımcılarının gayrimenkul değerleme sektörü için bir kariyer hedefi olmasına da özen gösteren firma, SPK Lisansına sahip ya da SPK Lisansı almak için hedef belirlemiş kişilerin başvuru yapmalarını talep ediyor.

Gayrimenkul değerleme sektöründe görev alacak adayların, sektörün esaslarına ve yasal mevzuatlara hakim olmasını talep eden firma, adayların aynı zamanda dinamik ve girişken bir yapıya sahip olması ile birlikte zaman baskısı altında verimli çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek adaylar arasından tercih gerçekleştireceği bildiriliyor.

İş ilanına iş başvurusu gerçekleştirecek adayların planlama aşamasında, iş takibi aşamasında kendine güveni olmasına ve aynı zamanda zaman yönetimi konusunda başarılı olabilenlere ayrıcalık tanıyacak olan firma; aynı şirkette uzun süre boyunca çalışma konusunda prensipli davranan bireyler ile çalışmak istiyor. Erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olmasını talep eden firma, aynı zamanda tüm adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmasına ve aktif olarak araç kullanabilmelerine de özen gösteriyor.

Ekip çalışmasında uyum gösterecek adaylar arasından tercih gerçekleştireceğini belirten firma; insan ilişkilerinde başarı gösteren, iletişim yönünden kuvvetli becerilere sahip kişilerin iş başvurusu gerçekleştirmesini talep ediyor.

Yapılacak İş Tanımı

İşe alınacak personellerin; hem SPK, hem de BDDK tarafından lisanslı olan Çizgi Gayrimenkul Değerleme A.Ş. bünyesinde hizmet vereceğini belirten firma, talep edilen gayrimenkullerin resmi kurumlarda incelenmesi, yerlerinde ziyaret edilmesi, gözlemlenmesi ve değerleme raporunun hazırlanması konusunda görev alacak gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı arayışında

7 Temmuz tarihinde açılan bu iş ilanına 4 Eylül 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirmek için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/cizgi-gayrimenkul-degerleme-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-tum-turkiye-1722035

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini de ziyaret ederek, kendinize en uygun iş için başvuru gerçekleştirebilir, firmaların personel arayışları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.