Çınar Taşınmaz Değerleme, Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., Türkiye genelinde istihdam edilmek üzere gayrimenkul değerleme uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., Türkiye genelinde istihdam edilmek üzere gayrimenkul değerleme uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirşil A.Ş., kadrolu ya da sözleşmeli olarak istihdam edilecek gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Firma, yayınladığı iş ilanı içerisinde iş başvurusu gerçekleştirecek gayrimenkul değerleme uzmanlarında olması gereken nitelikler ve iş tanımı hakkında detaylı bilgi verdi.

İş Başvurusu İçin Gereken Nitelikler

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., üniversitelerin 4 yıllık olan inşaat mühendisliği, şehir ve bölge planlama, harita mühendisliği, gayrimenkul ve varlık değerleme, yapı öğretmenliği ve ziraat mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş adaylar arasından Sermaya Piyasası Kurulu (SPK) lisasına sahip adayların başvuru gerçekleştirmelerini talep ediyor.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ya da Konut Değerleme Uzmanlığı sınavlarını başarı ile tamamlamış olan ve lisans belgesine sahip olan adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, aynı zamanda gayrimenkul değerleme sektörüne ilgi duyan ve kariyerini bu sektör içerisinde gerçekleştirmeyi hedef edinen bireylerin iş başvurusu yapmasını talep ediyor.

Microsoft Office programlarına hakim bir şekilde çalışma gösterebilen adayların iş başvurusu yapmasını talep eden Çınar Taşınmaz Değerleme firması, adayların B sınıfı sürücü belgelerine sahip olmalarına ve aktif bir şekilde otomobil kullanmalarına da özen gösteriyor. Erkek adaylar için askerliğin tamamlanmış olmasını talep eden firma, işe alım gerçekleştirilecek gayrimenkul değerleme uzmanlarının herhangi bir seyahat engelinin de bulunmamasını talep ediyor.

Yapılacak İşin Tanımı

İstanbul’un her iki yakasında ikâmet eden adayların iş başvurusu yapmasını talep eden firma, aynı zamanda Adana, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Mersin, Konya, Kütahya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Sakarya, Tokat, Yozgat, Iğdır, Yalova gibi şehirlerde yaşayan adaylar arasından tercih gerçekleştirecek

İş başı yapan adayların; Sermaye Piyasası Kurulu ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından sunulan düzenlemelerin çerçevesinde gayrimenkul değerleme raporlarının hazırlanması amacıyla bağımsız ve tarafsız bir şekilde gayrimenkulün piyasa ve çevre koşullarının analiz edilmesini talep ediyor. Konu olan gayrimenkulün fizibilite çalışmalarının, gayrimenkule ait hukuki durumların analiz edilmesi konusunda talep ederken, boş araziler için hazırlanacak raporlarda geliştirilmiş projeye göre değer analizi yapılmasını talep ediyor.

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. tarafından 11 Temmuz 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına 8 Eylül 2017 tarihine kadar aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/cinar-tasinmaz-degerleme-ve-musavirlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1828518

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtasıyla firmalar tarafından açılan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.