Çınar Taş.Değ. Birçok Şehirde Deneyimli ve Deneyimsiz Değerleme Uzmanı Alımı Yapacak!

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Türkiye'nin birçok şehrinde hem deneyimli, hem de deneyimsiz gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. Türkiye’nin birçok şehrinde hem deneyimli, hem de deneyimsiz gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu.

Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş. başta Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Nevşehir ve İstanbul’un her iki yakası olmak üzere birçok şehirde gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Firma tarafından açılan iş ilanında iş başvurusu yapan adaylar arasından kadrolu veya sözleşmeli olarak eksper alımı yapılacağı bildirilirken, iş başvurusu yapan adayların üniversitelerin inşaat mühendisliği, harita mühendisliği, şehir ve bölge planlama, gayrimenkul ve varlık değerleme ve yapı öğretmenliği bölümlerinden mezun olunmasına önem veriliyor. Aynı zamanda üniversitelerin ziraat mühendisliği bölümlerinden de mezun olan adayların iş başvurusu yapmasına olanak sağlayan firma, adayların Sermaye Piyasalar Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı’na sahip olunmasına önem veriyor.

Firma, iş başvurusu yapan adayların gayrimenkul değerleme uzmanlığı lisansı ya da konut değerleme uzmanlığı lisansı’na sahip olmasına özen gösteriyor. Adayların gayrimenkul değerleme konusu ile alakalı olmasına, kariyerlerini değerleme sektöründe hedeflemelerine önem verir iken aynı zamanda MS Office program ve uygulamalarını etkin bir şekilde kullanılmasını talep ediyor.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan adaylar arasından tercih yapılacağını belirten Çınar Taşınmaz Değerleme ve Müşavirlik A.Ş., iş başvurusunda bulunan adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olmasına, aktif olarak araç kullanabilmelerine ve seyahat engellerinin bulunmamasına önem veriyor.

İş Tanımı ve İş Başvurusu Detayları

Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Elazığ, Nevşehir ve İstanbul’un her iki yakasında istihdam edilecek gayrimenkul değerleme uzmanı adaylarından Sermaye Piyasalar Kurulu ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu taraflarından sunulan mevzuatlar çerçevesinde her türlü gayrimenkulün değerleme raporlarının hazırlanmasını talep ediyor. Hazırlanan raporların bağımsız ve tarafsız bir şekilde hem piyasa, hem de çevre koşullarının analizi ile oluşturulmasına önem veren firma, aynı zamanda fizibilite çalışması, gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı hakların hukuki durumları hakkında analiz yapılmasını önemsiyor.

İşe alım gerçekleştirilecek gayrimenkul değerleme uzmanlarından merkez ofis dışında hizmet verecek olan adaylara şirket merkezinde değerleme eğitimi verileceğini belirten Çınar Taşınmaz Değerleme, adayların boş arazi ve geliştirilmiş proje değeri analizinde, en yüksek ve en iyi kullanım değeri analizi gibi alanlarda da hem danışmanlık, hem de raporlama faaliyetlerinde bulunulmasına olanak sağlıyor.

Firma tarafından 23 Eylül tarihinde açılan bu iş ilanına, hemen aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 15 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/cinar-tasinmaz-degerleme-ve-musavirlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1828518

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret edip; firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.