Bankalar Çiftçilere Şimdi Al, Hasattan Sonra Öde Desteği

Çiftçilere Şimdi Al, Hasattan Sonra Öde Desteği

Fibabanka tarım sektörüne destek vermek için yeni finansman sunuyor. Tarfin ile iş birliği yapab banka, çiftçilere kredi imkanı sağlıyor.

Fibabanka Tarfin İş Birliği

Fibabanka, tarım sektörünün gelişip büyümesine destek vermeye devam ediyor. Sunduğu hizmet ve ürünlerle çiftçilerin yanında olmaya devam ediyor. Tarfin ile iş birliği yapan banka, çiftçilerin avantajlı faiz oranlarıyla yararlanabileceği kredi imkanı sağlıyor. Teknolojik alt yapısını kullanarak çiftçilere avantajlı fiyatlardan gübre satışları gerçekleştiren Tarfin de desteklerini sürdürmeye devam ediyor.

“Şimdi Al, Hasattan Sonra Öde”

Fibabanka ile Tarfin arasında gerçekleşen iş birliği kapsamında; çiftçiler gübrelerini, Tarfin’in 50’den fazla noktada bulunan satış yerlerinde, Fibabanka’nın sağladığı uygun faizli tarım kredisi sayesinde bugün alabilecekler. Ödemeler ise hasat dönemi sonrasında yapılacak. Düzenlene tarım finansmanı için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar sms ile hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Bunun için ilk aşamada çiftçi vatandaşların Çiftçi Kayıt Sistemine kayıt oluşturmaları gerekecek. Devamında ise TARFIN ve T.C. kimlik numaralarını sırasıyla yazıp 3422’ye mesaj atmaları gerekecek.

Tarfin ile yaptıkları iş birliğinde son derece memnun olduklarını ifade eden Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, tarım sektörü ve çiftçilerin Türkiye Ekonomisinin mihenk taşları olduğunu, bu nedenle de Fibabanka olarak tarım bankacılığında geliştirdikleri ev geliştirmeye devam edecekleri hizmetlerle çiftçilerin her zaman yanında olacaklarını söyledi. Bu kapsamda da ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmek için her zaman çalışacaklarını ifade etti.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,505BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,413TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,857TakipçilerTakip Et