GayrimenkulEks

Büyükyalı İstanbul Konut Projesi

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziyan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat şirketlerinin iş ortaklığı neticesinde yepyeni proje hayata geçiriliyor.

Büyükyalı İstanbul Konut Projesi

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziyan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat şirketlerinin iş ortaklığı neticesinde yepyeni proje hayata geçiriliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Kazlıçeşme mevkisinde sahil yolu üzerinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul isimli bu proje, yeni şehircilik anlayışıyla yükseliyor.

“İnsan” ve “İyi Yaşam” odaklı tasarlanan ve projedeki konut sahiplerine iyi bir yaşam vaat eden Büyükyalı Projesi, geleneksel mahalle kültürü, canlı sosyal yaşam, yaya rahatlığı, kültürel çeşitlilik, sürdürülebilirlik ve kalite konsepti ile hayat buluyor.

Büyükyalı İstanbul Konut Projesi’nde 452 Adet Konut!

Yaklaşık olarak 111 dönümlük bir arazi üzerinde yükselen Büyükyalı Projesi’nin ilk etabındaki 452 adet konut geçtiğimiz aylarda satışa çıkarıldı. Anahtar teslimin ise 2019 yılında yapılması planlanan projenin mimari tasarımı ise, uluslararası çapta 200’ün üzerinde ödül sahibi olan İngiltereli mimarlık şirketi Chapman Taylor imzası taşıyor.

Büyükyalı Projesi’nde birbirinden farklı konsept ve metrekarelere sahip konutlara yer veriliyor. Bunun ile beraber sanatsal, ticari, kültürel, sosyal ve çocuklara özel inşa edilen alanlara da yer veriliyor.

Projenin Diğer Özellikleri

İstanbul’un tüm ulaşım akslarının tam merkezinde ve markalı konut projeleri arasında yer alan Büyükyalı, ekstra olarak deniz ve ulaşım kolaylığı niteliklerini de özellikleri arasına ekliyor. Özel deniz taksi ulaşımının yanında tüm raylı sistem alternatiflerini de kullanılacağı bu proje, Marmara Denizi’ne kıyı ve Tarihi Yarımada’ya yakın bir bölgede konumlandırılıyor. Marmaray, Banliyo hattı, 8 şeritli yeni sahil yolu ve deniz ulaşımı ile dikkatleri üzerinde toplayan Büyükyalı, Avrasya Tüneli’ne olan yakınlığı ile de ilgi odağı haline geliyor.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ