Burgan Bank Konut Kredisinde 120 Ay Vade Sunuyor

Burgan Bank, ev sahibi olmak isteyenler için 120 aya varan vade seçeneği ve aylık yüzde 1,05'ten başlayan faiz oranları eşliğinde konut kredisi sunuyor. İşte Burgan Bank Konut Kredisi'ne dair tüm detaylar!

Burgan Bank'tan temin edeceğiniz konut kredisinde 120 aya varan vade seçenekleri sizleri bekliyor.

Burgan Bank, ev sahibi olmak isteyenler için 120 aya varan vade seçeneği ve aylık yüzde 1,05’ten başlayan faiz oranları eşliğinde konut kredisi sunuyor. İşte Burgan Bank Konut Kredisi’ne dair tüm detaylar!

Burgan Bank, ev hayali kuran mutlu aileler için özel bir konut kredisi kampanyası sunuyor. 120 aya varan vade seçenekleri içeren konut kredisi kampanyası, aylık yüzde 1,05’ten ve aylık yüzde 0,94’ten başlayan faizler içeriyor. Kendi gelir miktarınıza göre özenle belirleyebileceğiniz konut kredisi ödeme planı için, en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Burgan Bank, temelde iki farklı konut kredisi kampanyası sunuyor. Bu kampanyalardan bir tanesi Süper Hesap açılması ve iki farklı otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde geçerli olurken, diğer konut kredisi kampanyası DASK, Konut Sigortası, Hayat Sigortası ve Hizmet Paketi temin edilmesi halinde geçerli oluyor.

İşte Burgan Bank’ın iki farklı konut kredisi kampayasına ait tüm detaylar!

Süper Hesap İle Geçerli Olan Konut Kredisi Kampanyası

Burgan Bank’tan ‘Süper Hesap’ açan bireylerin faydalanabileceği kampanyada faiz oranları aylık yüzde 1,05 ile aylık yüzde 1,08 arasında farklılık gösteriyor. 3 ay ila 48 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 1,05 oranında faiz uygulaması yapan Burgan Bank, 48 ay ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerinden faydalanan müşterilerine aylık yüzde 1,08 oranında faiz ile konut finansmanı sağlıyor.

Süper Hesap açıp, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren bireyler, 100 bin Türk Lirası tutarındaki konut kredisi için aylık yüzde 1,08 oranında faiz uygulamasından faydalanarak, ödeme planlarını aylık bin 491 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler ile gerçekleştirebiliyor.

Sigorta Ürünleri İle Geçerli Olan Konut Kredisi Kampanyası

Burgan Bank’tan temin edeceğiniz konut kredisi kapsamında DASK, Konut Sigortası, Hayat Sigortası ve Hizmet Paketi’nden faydalanmanız halinde aylık yüzde 0,94 ile aylık yüzde 0,98 arasında değişen faiz oranlarından faydalanarak konut kredinizi temin edebiliyorsunuz.

12 ay vade seçeneğine aylık yüzde 0,95, 12 ila 24 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 0,95, 36 ay vade seçeneğine aylık yüzde 0,96, 37 ila 60 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 0,97, 61 ila 120 ay arasındaki vade seçeneklerine aylık yüzde 0,98 oranında faiz uygulaması yapılıyor.

Burgan Bank’tan sigorta ürünleri ile geçerli olan konut kredisi kampanyasını tercih etmeniz halinde, 100 bin Türk Lirası tutarında finansman için 120 ay vade seçeneği ile birlikte aylık bin 421 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile ödeme planınızı oluşturabiliyorsunuz.

Siz de konut kredi başvurunuzu size en yakın BurganBank şubesine giderek gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçenize uygun, ekonomik konut kredilerine göz atabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.