GayrimenkulEks

Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi!

Burgan Bank konut kredisi sunuyor. Yüzde 1,40’tan başlayan konut kredisi faiz oranları ile müşterilerine ödemelerde çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Tüm detaylar haberimizde…

Burgan Bank Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi!

Burgan Bank, tüm müşterileri sıcak bir yuvaya kavuşsun, hayal ettikleri ertelemeden alsınlar ya da yatırım yapmak isteyenler bir an önce yapabilsin diye kredi imkanı sunuyor.

Burgan Bank konut kredisi sunuyor. Yüzde 1,40’tan başlayan konut kredisi faiz oranları ile müşterilerine ödemelerde çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Tüm detaylar haberimizde…

Burgan Bank Konut Kredisi Detayları

120 ay vadeli konut kredisi desteği veren banka, 120 ay yani 10 yıldan daha uzun süreli vadelendirme yapmamamaktadır.

Kredi faiz oranları vadelere göre değişmektedir. 3-12 ay arasında düzenlenen konut kredisi ödeme planlarında yüzde 1,40 oranında faiz uygulanırken, 12-60 ay arasında yüzde 1,42 oranında, 60-72 ay arasında yüzde  1,40 oranında, 72-120 ay arasında ise yüzde 1,41 oranında faiz uygulanıyor.

Söz konusu kredi kullanımı ve uygulanan faiz oranları sadece bireysel müşterilerin ev sahibi olmalarına yöneliktir. Ticari amaçlı konut alımları kapsamında bireyler bu faiz oranlarından yararlanamamaktadır.

Konut kredisi dosya masrafları için Burgan Bank müşterilerinin temin ettikleri kredinin miktarına bağlı olarak kredi tahsis ücreti almaktadır. Alınan ücreti tahsis ücretinin binde beşi kadardır ve bir kez alınmaktadır.

Ayrıca Burgan Bank konut kredisi kullanımında bireylerin DASK, hayat ve konut sigortasını yaptırmaları gerekmektedir.

Burgan Bank konut kredisi başvurusu bankanın tüm şubelerinden yapılmaktadır. Banka şubesi haricinde başvuru kanalı bulunmamakla birlikte, söz konusu avantajlı faiz oranları 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Bu tarihten sonra kampanya kaldırılacaktır.

Benzer:  ABank Konut Kredisi Kampanyası! 60.000 TL Kredi!

100.000 TL Konut Kredisi

Burgan Bank’ın düzenlemiş olduğu konut kredisi kampanyası kapsamında 10 yıl vadeli ödeme planı ile 100.000 TL tutarında konut kredisi alan bireylerin aylık kredi ödemesi 1.733 TL’ye tekabül etmektedir. Aylık maliyet oranı yüzde 1,57, yıllık maliyet oranı ise yüzde 18,8424 olmaktadır.

Kredi tahsis ücreti 500 TL olup, ortalama 1.000 TL değerinde ipotek tesis ücreti ,185 TL tutarında da ipotek tesis ücreti tahsil edilmektedir.

Faiz Oranları, 15 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/konut-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ