Kariyer Bulut Yapı Harita Mühendisi Alımı Yapacak!

Bulut Yapı Harita Mühendisi Alımı Yapacak!

Bulut Yapı, Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Bulut Yapı, Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Ankara’da başlanılan proje için harita mühendisi alımı yapacağını duyuran Bulut Yapı, adayların cephe sektöründe bilgi sahibi ve tecrübeli olmalarını talep etmektedir.

Harita Mühendisi Alımı için Adaylarda Aranan Kriterler Nelerdir?

Harita mühendisi başvurusunda bulunacak adayların 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir. Cephe sektöründe donanımlı, deneyim sahibi olmuş adayları tercih edecek olan Bulut Yapı, adayların alanda en az 5 yıl tecrübe edinmiş olmalarını istemektedir. Aynı zaman üst yapı projelerinde de bulunmuş, işin işleyişine hakim, bilgi sahibi olmalarını isteyen şirket yine az 5 yıl tecrübe edinmiş adayları tercih edecek.

Netcad ve Autocad Program Bilgisi Aranıyor mu?

Adayların mutlaka Netcad ve Autocad programları hakkında tecrübe sahibi, ileri seviyede kullanabiliyor olmaları gerekmektedir. Adayların ince ve kaba inşaat işlerinde çalışabilecek ve ölçüm yapabilecek nitelikte olmaları gerekmektedir. Topoğrafik ölçüm aletlerini geçmişte kullanmış, nasıl kullanılacağına hakim olunmuş ve bilgi sahibi olunması kriterlerini de sunan Bulut Yapı, adayların saha aplikasyonlarını gerçekleştirebilecek bilgi düzeyine sahip adayları tercih edecek.

Bulut Yapı‘nın Ankara’daki projesinde istihdam etmek için alım yapacağı harita mühendisliğine başvuru yapacak adayların proje ve uygulamalarda sorumluluk alabilmesi, sorumluluklarını zamanında ve işe uygun bir şekilde teslim edebilmeleri gerekmektedir. Aynı zamanda tasarım grubu ile iletişim halinde bulunarak proje uygulamalarına yönelik geçerli çizim ve güncel projelerin saha grubunda sürekli olarak bulunmasını sağlayabilmelidir.

Sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek adaylar en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İnşaat işleri ve iletişimi sağlayarak, kontrol akışını takip edebilecek, yürütebilecek durumdaki çalışma yoğunluğunda çalışabilecek nitelikte olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini yapmamış erkek adayların başvurularını Bulut Yapı değerlendirmeye almayacaktır. Yine başvuru yapacak tüm adayların B sınıfı sürücü belgesini hak etmiş ve araç kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Harita Mühendisi iş ilanı başvurusu 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü sona erecek.

Harita Mühendisliği ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Harita Mühendisi iş ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/bulut-yapi-harita-muhendisi-cephe-sektorunde-tecrubeli-1745341
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + seventeen =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,408BeğenenlerBeğen
8,978TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,725TakipçilerTakip Et