Borsem İmza, Lise Mezunu Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!

Borsem İmza, Lise Mezunu Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!

Borsem İmza, lise mezunu Gayrimenkul Danışmanı alımları yapacağını duyurdu.

Gayrimenkul Danışmanı iş ilanı yayınlayan Borsem İmza ile ilgili ayrıntılar haberimizde!

Gayrimenkul Danışmanı İş İlanı Detayları

Ankara Etimesgut’da ofisleri bulunan ve Gayrimenkul Danışmanı iş ilanı yayınlayan Borsem İmza, personel alımları yapacak.

Söz konusu iş ilanına başvuruda bulunacak kişilerin en lise mezunu olmasını talep eden firma, bireyleri sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edecektir.

Deneyimlilik Aranmıyor!

Gayrimenkul Sektöründe deneyimlilik aramayan firma, iş ilanına ilişkin olarak deneyimleri bulunmayan başvurularını da değerlendirecektir.

Bireylerin hayallerinin ve hedeflerinin olması istenip, gayrimenkul sektöründe kurumsal seviyede yer almak, sektörde uzman olmak isteyen bireylerin başvuru yapması istenmektedir.

Satılık ve Kiralık Evlerin Portföyleri Oluşturulacak!

Firmanın belirlediği alanlar kapsamında aktif bir şekilde satılık ve kiralık evlerin portföylerini oluşturma işini yapacak kişilerin, girişimci ruha sahip olmaları, motivasyonlarının her daim yüksek olması, kendi işlerine yatırım yapabilecek pozisyona uygun olmaları istenmektedir.

Kendi işinin patronu olmayı hedefleyen kişilerin başvuru yapması istenmektedir.

Bireylerin takım çalışmalarında başarılı, takım çalışmalarına uygun, sorumluluk sahibi, yapılacak işlerin eksiksiz gerçekleştirilmesi istenmektedir.

Kendi göstermiş oldukları performans doğrultusunda maaş beklentisi olan bireylerin Gayrimenkul Danışmanı iş ilanı başvurusu yapmasını isteyen firma, adayların kendilerine güvenmelerini, gelişmeye öğrenmeye her zaman açık olmalarını istemektedir.

Açılan iş ilanı kapsamında yaş kriteri  bulunmamaktadır.

Başvurular ise 18 Ocak tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra Borsem İmza şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Borsem İmza tarafından açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/borsem-imza-gayrimenkul-danismani-1919960

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisi vasıtası ile firmalar tarafından sunulan iş ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.