Gündem Borkonut Plus Konut Projesi

Borkonut Plus Konut Projesi

Uygun fiyatlarla en büyük hayallerini gerçekleştirmek isteyen Samsunlular için Borkonut farklı bir proje ile Samsunluların karşısında.

Uygun fiyatlarla en büyük hayallerini gerçekleştirmek isteyen Samsunlular için Borkonut farklı bir proje ile Samsunluların karşısında.

Sadece bir ev değil bir yaşam alanı hedefi ile yola çıkan Borkonut Plus projesi uygun fiyat aralığı farklı ev seçenekleri ve bütçelere uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile tercih edilebilecek bir konut projesi. Borkonut inşaat firmasının satışa sunduğu Borkonut Plus evleri konut projeleri içinde özel bir yere sahip, Samsun Atakum mevkiinde yer alıyor. Kendi alanındaki konut projeleri içerisinde özel bir yere sahip olan bu projede bir ailenin aradığı her şey bulunuyor.

Borkonut Plus Proje Özellikleri

Borkonut inşaat firmasının üstlendiği bu yaşam merkezi projesi firmanın diğer konut projeleri gibi üst seviye. Konut projesi 13.200 metre karelik bir alana yayılmış halde. Arsa içeresinde 148 tane ev bulunmakta. 120 metre kareden başlayıp 220 metre kareye kadar farklı daire opsiyonları söz konusu. 1996 yılında kurulan inşaat firmasının bu güne kadar yaptığı kalitenin ön planda tutulduğu projelerden biri Borkonut Plus evleri.

Borkonut Plus Yaşam Projesindeki Ayrıntılar

Bu yaşam alanı içinde daireler dışında ev sahiplerinin araçları için kapalı ve açık olmak üzere iki otopark yer alıyor. Ailelerin güvenlikleri için her şeyin düşünüldüğü projede güvenlik kameraları, yangın sensörleri, güvenlik görevlileri ile güvenlik üst seviyede. Güvenlik kameralarının kapalı devre olduğu binalarda görüntülü interkom sistemi de kurulu. Güvenlik sistemleri yanında lüks daireler ile beraber ailelerin günlük yaşam kalitelerinin arttıracak tesislerde yaşam alanı içinde yer alıyor. Borkonut Plus içerisinde çocukların güvenle oynamaları için oyun parkı yer alıyor. Hamam, buhar odası, sauna hizmetleri ile stres atmak isteyenler için alternatifler söz konusu. Cafe ve restoranında bulunduğu alanda açık ve kaplı yüzme havuzu seçenekleri de ev sahiplerinin hizmetinde. .1. sınıf malzemelerin kullanıldığı binalarda konfor için tüm donmanım mevcut.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

13 − 12 =

5,349BeğenenlerBeğen
8,759TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,675TakipçilerTakip Et