Gündem Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları Konut Projesi

Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları Konut Projesi

İstanbul Avcılar'da İhlas Yapı; Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları konut projesini inşa ediyor.

İstanbul Avcılar’da İhlas Yapı; Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları konut projesini inşa ediyor.

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları, İstanbul Avcılar’da Ispartakule mevkisinde hayat bulan bir projedir. Toplamda 120 dönümlük bir arsa üzerinde yükselen bu projede yaklaşık olarak bin 661 adet konuta yer veriliyor.

Bizimevler 6 Konut Projesi Daire Özellikleri

Söz konusu olan bu konutlar alıcılarına iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon ve beş oda bir salon alternatifleri ile sunulurken, büyüklükleri ise 115 metrekare ile 305 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bizimevler 6 Konut Projesi Sosyal Olanaklar

Tüm ince detaylar düşülmüş olan Bizimevler 6 Projesi göz alıcı bir tasarım imzası da taşıyor. Sosyal donatıları bakımında da bir hayli zengin olarak gerçekleştirilmiş olan bu projede basketbol, futbol, voleybol sahaları ve tenis kortuna, kapalı yüzme havuzuna, spa, pilates ve fitness salonlarına, yürüyüş parkurlarına, oyun parklarına ve sosyal tesislere yer veriliyor.

Ayrıca projede konut sahiplerinin tüm ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak kuru temizleme, kuaför, bakkal, market, açık otopark, asansör ve kapalı otopark, resepsiyon gibi hizmetlere de yer veriliyor.

Konut projeleri kapsamında İhlas Yapı tarafından aynı bölgede hayata geçirmiş olduğu son projesi olan bu Bizimevler 6 Gökkuşağı Konutları bölgede yoğun ilgi görüyor. Bundaki en büyük pay ise projenin mimari tasarımı ve sahip olduğu lokasyonudur.

Bizimevler 6 Konut Projesi Konumu

Bizimevler 6 Projesi, tüm bağlantı yollarının da bitirildikten sonra yeni yapılmakta olan 3. Havaalanına 10, İkitelli Organize Sanayi Bölgesine, Kayaşehir’e ve Başakşehir’e 5’er dakikalık mesafede yer alacak olması ile de konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarıyor.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,408BeğenenlerBeğen
8,978TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,725TakipçilerTakip Et