Bellona Yatak Odası Takımları

Ev dekorasyonu yapmaya karar verdiğiniz zaman, sizlere tüm bu şıklığı ve rahatlığı sunan Bellona 2020 Yatak Odası Takımları’na göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Bellona Yatak Odası Takımları

Yatak odaları evimizin en önemli alanlarından biridir. Bu sebeple yatak odalarımızın dekorasyonunun her zaman için iç açıcı, ferah, rahat, konforlu ve aynı zamanda da şık olmasını isteriz ve yatak odası takımlarını seçerken bu özellikte olmasına fazlasıyla özen gösteririz.

Ev dekorasyonu yapmaya karar verdiğiniz zaman, sizlere tüm bu şıklığı ve rahatlığı sunan Bellona 2020 Yatak Odası Takımları’na göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Yatak odası için mobilya açısından sunulan dekorasyon fikirleri arasında mobilyanın öncü isimlerinden biri olan Bellona’nın tasarlamış olduğu birbirinden güzel yatak odası takımları mevcut bulunuyor. Yeni ev kurmak isteyen ve evini yenilemek isteyen tüm arzu ve ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde Bellona tarafından tasarlanmış olan yatak odası takımları, sizlere evlerinizde aradığınız şıklığı ve konforu sunuyor.

2020 Bellona Yatak Odası Takımları

Şık tasarımlarının yanı sıra kalitesi ile de dikkatleri çeken Bellona, 2020 yılında da birbirinden harika tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Angel, Pablo, Sementa, Violet, Lisbon, Romeo ve Dekora gibi Consept Ürünleri içerisinde yer alan yatak odası takımlarının yanı sıra Valdes Yatak Odası Takımı, Linda Yatak Odası Takımı, Oslo Yatak Odası Takımı, Palais Yatak Odası Takımı, Lantes Yatak Odası Takımı, Cordoba Yatak Odası Takımı, Belissa Yatak Odası Takımı ve Venturo Yatak Odası Takımı gibi takımlarını alıcılarına sunuyor.

Bellona’nın 2020 yılı için tasarlamış olduğu Venturo Yatak Odası Takımı, sizlere kendinizi çok özel hissettirebilecek özellikte bir takımdır. Beyazın asaletini taşıyan bu yatak odası takımı, evinizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır.

Romantik tarzı ve zarif tasarımı ile beklentileri karşılayabilecek özelliğe sahip olan Palais Yatak Odası Takımı ince işçiliği ile Bellona’nın en şık ve en çok tercih edilen yatak odası takımları arasında yer alıyor.

Lantes Yatak Odası Takımları ise fonksiyonel kullanımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca bu yatak odası takımı ceviz renginin sıcaklığı ve krem renginin uyumu ile tasarlandı.

Çekmece sayısı ve dolabının genişliği ile yatak odanızda geniş bir alana sahip olmanızı sağlayan Oslo Yatak Odası Takımı, modern tasarımı ve bu yılın trendi olan renkleri ile odanızın havasını değiştirmek üzere hazırlandı.

Saklama Alanı Geniş Modeller

Bellona’nın geniş bir saklama alanına sahip olmanız için tasarlamış olduğu başka bir takım ise Cordoba Yatak Odası Takımıdır. XL ebadındaki sürgülü gardırobu, LED aydınlatmaları ve cam uygulamaları ile farklı bir yatak odası havası yaratıyor.

Opak beyaz ve altın varağın bir araya gelerek oluşturduğu eşsiz tasarımı ile karşımıza çıkan Valdes Yatak Odası Takımı kulplar üzerinde uygulanan püsküllü detayları ile yatak odanızı zenginleştirerek şık ve saf bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Bellona, yine 2020 yılının trendi olan ceviz rengi ve opak beyazın uyumu ile yatak odanızda sıcak bir hava sağlayan Linda Yatak Odası Takımı ile sizlere şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Lükens ayaklarıyla ön plana çıkan bu takım ayaklarının yüksek olması sebebiyle tercih edilen takımlar arasında yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.