Bellona Genç Odası Takımları 2020

Ev dekorasyonu yapılırken çocuk ve genç odalarını dekore etmek eskiden bir hayli zorlanılan bir konuydu.

Bellona Genç Odası Takımları 2020

Bellona genç odası takımları 2020’de de çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Ev dekorasyonu yapılırken çocuk ve genç odalarını dekore etmek eskiden bir hayli zorlanılan bir konuydu. Artık markaların sunduğu avantajlı fiyatlarla her şey çok daha hale geldi.

Belirli standartlar ve modeller dâhilinde çocuk ve genç odası takımları üretildiği için bu odaların dekorasyonları için sınırlı fikirler bulunurdu. Fakat mobilyaların model ve tarzları konusunda yenilikçi fikirler ortaya çıkmaya başladığından beri bu iş de zevkli bir hal almaya başladı.

Çocuklar için bir genç odası dekorasyonu yapılacağı zaman işe başlamadan önce her zaman konu hakkında yer alan dekorasyon fikirlerine bir göz atmakta fayda görülür. Konu hakkında küçük bir araştırma yapıldığında ise özellikle Bellona 2020 Genç Odası Takımlarının birbirinden güzel ve özel tasarımları karşımıza çıkar. Bu yıl Bellona, Kampüs Genç Odası, Vienza Genç Odası, Flat Genç Odası, Belissa Genç Odası, Basel Genç Odası, Joyful Genç Odası, Venturo Genç Odası, Portivo Genç Odası(iki ayrı renk seçeneği ile) ve Loft Genç Odasının yanında birde New F1 Arabalı Karyolaları ile hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklarına kendilerini özel hissettirebilecek harika tasarımları üretmiş. Bunca harika tasarım arasından elbette ki çocuğunuzun zevkine ve ihtiyacına en uygun olanı bulabilme imkânına sahipsiniz.

2020 Bellona Genç Odası Takımları

Bellona’nın 2020 yılı için hazırlamış olduğu Genç Odası Takımlarına tek tek göz atacak olursak Kampüs Genç Odası Takımı sahip olduğu harika tasarımı ile genç odası için birçok fonksiyonellik kazandırırken, kitap okumayı seven gençler için de kocaman bir kitaplık bulunduruyor.

Veinza Genç odası Takımının tasarımında ise ahşabın doğal yapısının yanı sıra gençliğin enerjisini taşıdığını görüyoruz. Ayrıca takımda kullanılan panjur detayı da genç odasına şık bir hava katıyor.

Bej, Sarı, Yeşil ve Turkuaz renklerinin bir aradaki uyumu ile göz alıcı bir tasarıma sahip olan Flat Genç Odası ise Bellona’nın en çok tercih edilen genç odası takımları arasında yer alıyor. Hem şıklığı hem de birçok fonksiyonu ile gençlerinde dikkatini çekiyor.

Daha çok genç kızların ilgisini çeken Belissa Genç Odası Takımı ise fil dişi rengi ve desenli detayları ile ön plana çıkıyor. Şık görüntüsünün yanında konforu ile de tam anlamıyla genç kızlığa adım atmış olan gençlerin kendini özel hissedebilecekleri bir tasarım ile karşımıza çıkıyor.

Kızlar ve Erkekler İçin Ayrı Ayrı Modeller

Yine daha çok genç kızların tercih edebileceği genç odaları olan Joyful ve Venturo Genç Odası Takımları romantik tarzları, desenli ve şık görüntüleri ile de göz alıcı bir tasarıma sahip. Venturo Genç Odası Takımın daha çok country tarzının hâkimiyeti ve çiçekli desenleri ile genç kızları cezp ederken, Joyful Genç Odası Takımı ise puantiyeli desenleri ile pembe ve tonlarını seven gençleri cezp ediyor.

New F1 Genç Odası Takımı ise genç erkeklerin bayılarak tercih ettiği genç odaları arasında yer alıyor. Özellikle araba şeklindeki karyola seçeneğine bayılan genç erkeklerin en gözde takımı New F1 Genç Odası Takımları oluyor.

Son olarak Bellona’nın başka bir tasarımı olan Loft Genç Odası Takımından bahsedecek olursak bu takımda yer alan ranza şeklindeki yatak sayesinde kardeşlerin uzun yıllar kullanabileceği ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir oda genç odası tasarlama imkânı sağlanıyor. Ahşap ve krem renginin uyumunun görüldüğü bu tasarımda da birçok fonksiyonelliğe sahip olması tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.