Bellona 2020 Concept Ürünleri

Evinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız ve baştan aşağıya kadar bütün evinizi yeniden dekore etmeye karar verdiyseniz Bellona’nın 2020 yılı için tasarlamış olduğu Concept Ürünlerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Bellona 2020 Concept Ürünleri

Evinizin dekorasyonundan sıkıldıysanız ve baştan aşağıya kadar bütün evinizi yeniden dekore etmeye karar verdiyseniz Bellona’nın 2020 yılı için tasarlamış olduğu Concept Ürünlerine mutlaka bir göz atmalısınız.

Uzun süredir kullandığımız mobilyalar ve aksesuarlar belli zaman sonra gözünüzü yormaya başlayabilir ya da dinlenip huzur bulduğunuz evinizden artık sıkılmanıza neden olabilir. Bu sebeple içinizin sıkıntısını gidermek ve evinizde yepyeni bir hava ve dekorasyona sahip olmak için baştan aşağı bir ev dekorasyonu yapmak isteyebilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda bütün evin dekorasyonunun uyum içerisinde olabilmesi için concept ürünlerin tercih edilmesi dekorasyon fikirleri arasında yer alır.

Evini Yenilemek İsteyenlere Bellona’dan Concept Ürünler

Tüm evini yenilemek isteyenler için ya da yeni ev kuracak olanlar için Bellona 2020 Concept Ürünler önerilir.  Bu yıl için Bellona’nın tasarlamış olduğu birbirinden harika concept ürünler, sizlerin ve evinize gelecek olan misafirlerin gözlerini alacak, rahat ve konforlu olacak şekilde tasarlandı. Daha çok krem ve krem tonları, yeşil ve yeşil tonları, pudra ve pudra tonları gibi soft renkler ve bu yılın yeni trendi olan ahşap tonları üzerine harika bir şekilde tasarlanmış olan bu concept ürünler evini yenilemek isteyen ve evlenip yeni ev kuracak olan alıcılarını bekliyor.

Bellona tarafından vitrine çıkarılan bu yılın söz konusu concept ürünlerinden biraz bahsedecek olursak, Sementa, Lantes, Liona, Angel, Vienza, Violet, Pablo , Dekora, Linda, Valdes, Lisbon, Belissa, Valentina, Romeo ve Golden ürünleri sunuluyor.

“Zarafetin yeni adı…” sloganıyla alıcılarına sunulan Lantes Concept krem ve ahşap renginin uyumuyla karşımıza çıkıyor. Ayrıca birbirinden canlı renk seçenekleri ile de evinizde farklı bir enerji oluşmasını sağlıyor. Bu concept, daha çok evinde rahatlık ve canlılık arayan kişilerin tercihi oluyor.

Daha çok krem rengi ile karşımıza çıkan Sementa Concept’te oturma odasında tatlı bir lila rengi kullanılmış. “Asaleti evinizde ağırlayın…” sloganı ile evini dekore edecek olanlara sunulan bu concept, evinde ağır ve şık görünümlü dekorasyon sevenlerin tercihi oluyor.

Krem ve yeşilin birbirinden harika tonları ve avangard tazının sergilenmiş olduğu çok şık bir tasarıma sahip olan Angel Concept, en çok tercih edilen concept ürünleri arasında yer alıyor. Soft renkler üzerine tasarlanan bu ürünlerde koltuk takımları için farklı desen ile uygulanan kırlentler sayesinde zengin bir görünüm oluşması sağlanıyor.

2020 Trendleri Arasında Meşe Rengi!

Bu sezonun trendleri arasında yer alan meşe renk uygulaması ile krem ve yeşilin tonlarının bir araya getirildiği başka bir tasarım olan Vivenza Concept’te çok şık ve harika görünümü sayesinde ev dekorasyonu için Bellona Concept Ürünleri’nde sıklıkla tercih ediliyor. Tazının yanında sağlamış olduğu kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor.

Bellona’nın bir başka concept ürünü olan Dekora Concept’te ise krem ve pudra renklerinin uyumu ve ahşap renkli detayları ile herkesin gözünü alan çok şık ve çok konforlu bir tasarıma sahip.

Pablo Concept ise ceviz renkli ahşap ve kahverengi kadife kumaşın uyumu ile karşımıza çıkıyor. Evlerinde ahşabın sıcaklığını hissetmek isteyenler bu concepti tercih ediyor. Bu yılın göstergesi olan soft renklerle tasarlanmış Lisbon Concept Ürünleri ise, farklı bir düğme uygulamaları ve lükens ayakları ile evinize eşsiz bir hava katıyor.

Romeo Concept Ürünleri ise birbiri ile olan eşsiz uyumu ve çiçekli desenleri ile evinize şık bir bahar havası katacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca açılabilin koltuk takımı sayesinde sizlere evinizde yatılı misafir ağırlama imkânı sağlıyor.

Bellona, bunların yanında tasarlamış olduğu diğer concept ürünleri ile siz alıcılarına rahat, konforlu ve dilediğiniz zevk ve tarzda şık bir ev dekorasyonu uygulamanızı sağlıyor. Ayrıca concept ürünlerinde başka renk seçenekleri ile zevkinize ve istediğinize uygun mobilyaları evinizde görme şansı da tanıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.