Emlak Balıkesir'de Yenilikler, Yeni Projeler!

Balıkesir’de Yenilikler, Yeni Projeler!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir'e 1,5 senede 2 milyar Türk Liralık yatırım yaptıklarını açıkladı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’e 1,5 senede 2 milyar Türk Liralık yatırım yaptıklarını açıkladı.

Balıkesir’in Coğrafik Konumu Çok Stratejik

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Balıkesir’in coğrafi konumunun çok stratejik olduğunu söyledi. Bu nedenden dolayı da Balıkesir’de yenilikler ve yatırımlar yaptıklarını açıkladı. Bir buçuk senede 2 milyar Türk Liralık yatırım sağladıklarını açıklayan Uğur, köprü, bölünmüş yollar ve otoyollar ve benzeri gibi diğer çalışmaların girişimciler tarafından çok fazla tercih edildiğini belirtti.

Osman Gazi Köprüsü, Çanakkale’ye yeni yapılan köprünün ve İstanbul-İzmir arasındaki otoyol ve benzeri gibi projelerinde Balıkesir’in stratejik konumunu daha da artırdığını söyleyen Ahmet Edip Uğur, sanayicilerin yatırım için kendi şehirlerini tercih ettiklerini söyledi.

Balıkesir’e sağladıkları yatırım ile kendi şehirlerini daha yaşanır bir yere dönüştürdüklerini belirten Ahmet Edip Uğur Balıkesir’in her yere yakın olması ve hammadde bolluğundan ötürü çok tercih edildiklerini belirtti.

Balıkesir’de Yenilikler! Burhaniye’ye Amfi Tiyatrosu, Cunda’ya Köprü!

Ahmet Edip Uğur Ayvalık’taki mevcut olan içme suyu problemini çözdüklerini söyledi. Cunda’ya köprü çalışmalarında bulunup, köprünün altına da kanal yaptıklarını söyledi. Uğur, köprünün temiz kalmasını hedeflediklerini belirtti.

Burhaniye’ye de amfi tiyatrosu yaptıklarını söyleyen Uğur, Balıkesir’i daha yaşanabilir bir yere dönüştürmek için yeşil alan, ticari alan, kongre merkezleri ve benzeri çalışmalarda bulunduklarını açıkladı.

Ahmet Edip Uğur: Vatandaşların Balıkesir’e Yatırım Sağlamalarını İstiyoruz

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur çocuk köyü yaparak yatırımlara başladıklarını söyledi. 100 binlik planlardan sonra yeni imarlar açarak 5 binlik planlara yöneldiklerini söyleyen Uğur, Balıkesir’in toplamda 10 ilçesine yeni mezbahalar yaptıklarını açıkladı. Vatandaşların da Balıkesir’e yatırım yapmalarının Balıkesir’i kalkındıracağını belirten Uğur, kendi şehirlerini çok daha güzel bir gelecek beklediğini belirtti.

Ahmet Edip Uğur: Bandırma’ya Tematik Park Yapıyoruz

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur Bandırma ilçesine tematik park çalışmalarında bulunduklarını açıkladı. Kamulaştırılacak 240 dönümlük bölgeye yeni park çalışmalarında bulunacaklarını belirtti. Yeni Tematik Park Projesinin dünyaca bilinen bir özelliğinin olacağına dikkat çekti.

Ahmet Edip Uğur: 2018’de Çay Deresi ile Çamlık Arasında Teleferik Olacak

2018’de Çay Deresi ile Çamlı arasında Teleferik ile ulaşımın sağlanabileceğini söyleyen Ahmet Edip Uğur, yakın dönemlerde 2.400 adet konutun inşasında başlayacaklarını açıkladı.

Avatar
Meltem Canalanhttps://gayrimenkuleks.com/
Meltem Canalan - Emlak, Ekonomi ve Bankalar kategorileri haber editörü

1 Görüş

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,408BeğenenlerBeğen
8,978TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,725TakipçilerTakip Et