Bahçe Dekorasyonu İçin Adres Bellona!

Yaz mevsiminin gelmesiyle evimizde yer alan bahçeler, aileniz ile birlikte en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan biri haline dönüşüyor.

Bahçe Dekorasyonu İçin Adres Bellona!

Yaz mevsiminin gelmesiyle evimizde yer alan bahçeler, aileniz ile birlikte en çok vakit geçirdiğiniz alanlardan biri haline dönüşüyor.

Güzel bir dekorasyona sahip olan bahçelerde aile ile birlikte vakit geçirmek paha biçilemez bir değerdir. Bu sebeple yaz mevsimi yaklaştığında hem evimi hem de bahçemizi gözden geçirerek yeniden dekore etme ihtiyacı duyarız.

Ev dekorasyonu yapılırken en çok özen isteyen alanlardan biridir bahçeler. Eğer ki bahçenizi ve onunla ilgilenmeyi seviyorsanız şanslısınız demektir. Çünkü bahçe dekorasyonları ve mobilyaları için birbirinden güzel dekorasyon fikirleri sizler için sunuluyor.

Bahçeler için tercih edilebilecek mobilya fikirlerinde özellikle Bellona’nın Bahçe Takımları karşımıza çıkıyor. Bahçe mobilyası konusunda birbirinden harika tasarımlar sunan Bellona en iyi mobilyayı en kolay şekilde kullanabilmek isteyenlere birçok yardımlarda bulunuyor.

Bellona, Bahçe Takımlarıyla Göz Kamaştırıyor

Küçücük bahçeleri dahi harika bir yazlık bahçeye dönüştürebilen Bellona Bahçe Takımlarında, rahatlığının ve konforunun yanında her göze ve zevke hitap edebilecek bahçe mobilyaları bulabilmeniz mümkün. Yazın sıcağında serinleyip dinlenebilmek ve dinlenirken de huzuru bulabilmek isteyen herkese Bellona’nın bahçe mobilyalarını öneriliyor.

Bellona her sene olduğu gibi 2020 yılında da bahçe dekorasyonu için tasarlamış olduğu takımlarını Mini Takımlar, Ana Takımlar ve Salıncaklar olmak üzere 3 ana başlık altında alıcıları için vitrine çıkarıyor. Bellona’nın hazırlamış olduğu bu mini takımlar yalnızca bahçeler için değil balkon dekorasyonu içinde tercih edilen mobilyalar arasında yer alıyor. Hazırlamış olduğu tasarımları ise ciddi anlamda tercih edilmeye değer bulunuyor. 2020 yılı için tasarlamış olduğu Carlo Mini Takım Light Brown, Carlo Mini Takım Dark Brown ve Begonya Mini Takım’ını alıcılarına sunarken, öte yandan masa takımları için Sweet Masa Takımı, Carlo Dikdörtgen Masa Takımı (dark Brown ve light Brown olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile), Carlo Kare Masa Takımı (iki ayrı renk seçeneği ile), Begonya Yuvarlak ve Begonya Oval Masa Takımlarını karşımıza çıkarıyor.

Bahçe dekorasyonları için bu yıl salıncak kategorisinde Armes Salıncağını bahçesini dekore edeceklere sunan Bellona, her zaman olduğu gibi yine her zevke ve ihtiyaca uygun olarak mobilyalar üretmiş. Sizlerde yaz mevsiminin gelmesiyle bahçenizi yeniden dekore etmeye karar verdiyseniz Bellona’nın 2020 Bahçe Takımları’na bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.