Ayda 500 TL Taksitle TEB’den Konut Kredisi Kampanyası!

Ayda 500 TL Taksitle TEB'den Konut Kredisi Kampanyası!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerini banka şubelerine kadar yormadan anında başvuru yapabilecekleri kredi imkanı sunuyor.

TEB Konut kredisi kampanyası düzenledi. TEB’in düzenlediği kampanya ile ilgili tüm detaylar haberimizde…

TEB Konut Kredisi Kampanyası Detayları

TEB konut kredisi faiz oranları yüzde 1,29’dur. Sabit faizli konut kredisi sunulur. Yani alınan kredinin tutarına ya da düzenlenen ödeme planının süresine bağlı olarak faiz oranlarında herhangi bir değişiklik yapılmaz.

180 ay vadeli konut kredisi sunulur. 180 aydan daha uzun vadelendirme yapılmaz.

Çeşitli ödeme planları sunulur. Banka, müşterilerinin aylık bütçelerine en uygun konut kredisi ödeme planlarını hazırlar ve sunar, müşterilerine kolaylık sağlar.

Satın alınması planlanan evin ekspertiz raporu oluşturulur ve rapordaki evin değerine göre konut kredisi verilir. Söz konusu değerin yüzde 75’i kadar kredi desteği veren TEB, ortalama 508 TL tutarında da ekspertiz ücreti alır. Ekspertiz ücreti satın alınması planlanan evin bulunduğu konum ile evin metrekaresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

[irp posts=”8237″ name=”QNB Finansbank Konut Kredisi Kampanyası! Anında 100.000 TL Başvuru İmkanı”]

Müşterilerin tüm konut kredisi ödemeleri süresince hayat sigortası, konut sigortası ve DASK yaptırmaları zorunlu tutulmaktadır. Söz konusu sigortalar kredi teminatı için olup, ortalama 760 TL sigorta masrafları için ücret alınır. Ancak bu tutarda değişebilmektedir.

Bir diğer husus ise ipotektir. Banka ödemeler bitene kadar evin üzerine rehin tesisi koyar ve bu kapsamda da 159,30 TL ipotek tesis ücreti tahsil eder.

TEB Konut Kredisi Başvuru Detayları

Başvurular hem bankanın tüm şubelerinden hem de bankanın web sitesinden yapılabilinmektedir. Bankanın web sitesinden yapılan başvurularda tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde girilmesi istenmektedir ve bu başvuru sadece ön başvuru niteliğindedir. Yani kredi onayı durumunda bireylerin banka şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

35.000 TL Konut Kredisi ve Ödeme Planı ile İlgili Detaylar

TEB’in konut kredisi kampanyasından 35 bin TL finansman temin etmek isteyen müşterilerin 15 yıl vadeli ödeme planı tercih etmeleri halinde aylık kredi taksit ödemesi 501,41 TL olmaktadır. Yüzde 1,29 oranındaki faiz ile vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 90 bin 254,32 TL’ye tekabül etmektedir.

Faiz Oranları, 23 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://www.teb.com.tr/sizin-icin/konut-kredisi-urunlerimiz/

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.