GayrimenkulEks

Ayazma Emlak Konut

Ayazma Emlak Konut, İstanbul’un batısında yer alan Başakşehir ilçesi dahilindeki Ayazma Bölgesi, şehrin en çok gelişim gösteren odak noktalarından biridir.

Ayazma Emlak Konut

İstanbul’un batısında yer alan Başakşehir ilçesi dahilindeki Ayazma Bölgesi, şehrin en çok gelişim gösteren odak noktalarından biridir.

Güneyinden E – 5 Karayolu, kuzeyinden ise TEM Otoyolu bulunan Ayazma Bölgesinin batı sınırından ise kuzey – güney aksındaki Basın Ekspres Yolu bulunuyor. İşte tam böyle bir lokasyonda yer alan proje alanı üzerinde, Emlak Konut GYO tarafından muhteşem bir projeye imza atılıyor. Atatürk Olimpiyat Köyü ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi arasında kalan bir proje alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Ayazma Emlak Konut Projesi, bölgeye ayrı bir değer katmak üzere dizayn ediliyor.

Konut projeleri kapsamında hayat bulan Ayazma Emlak Konut Projesi, bir konut yerleşkesi olarak tasarlanmasıyla, zamanla unutulan ve konut sahipleri tarafından özlemi duyulmuş olan komşuluk ilişkilerini yeniden canlandırmayı vaat ediyor.  Bu proje ile yükselen bloklarda hem ortak kullanım alanları olarak hem de özel olarak teraslara yer verilirken, aynı zamanda hem açık, hem kapalı otoparkları, yine açık – kapalı spor alanları, çocuklar için oyun parkları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, restoran ve cafe gibi alanlara yer verilerek, hem şehrin yoğun temposundan kaçış imkanı, hem de sevdikleriniz ile bir arada, günün yorgunluğunu atabilme imkanı sağlanıyor.

Sahip olduğu meydanlar, avlular, parklar, sokaklar, sosyal alanlar, peyzaj tasarımı, ağaçlar ile gerçekleştirilen doğal iklimlendirme çalışmaları, yapısal özellikleri, mahalle havasıyla konumlandırılan konut blokları, Ayazma Emlak Konutları’nı diğer konut projelerinden bir adım öne çıkarıyor.

Yaşamı bu denli zengin kılan Ayazma Emlak Konut Projesi, konut sahibi olmak isteyenleri adeta büyülüyor…

Benzer:  Konut Kredileri Menkul Kıymetleştiriliyor mu?
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ