Asal Gayrimenkul Değerleme Uzman Alımı Yapacak!

Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., İstanbul merkez ofisinde görev alacak gayrimenkul değerleme uzmanları için iş ilanı oluşturdu.

Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., şirketin İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan merkez ofisinde görev alacak gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını duyurdu. Firma, bağımsız ve tarafsız bir şekilde talep edilen gayrimenkuller için değerleme raporları hazırlayacak gayrimenkul değerleme uzmanı alımı yapacağını bildirirken, adayların en az 1 yıllık gayrimenkul değerleme sektöründe tecrübeli olmasına özen gösteriyor.

İş başvurusu gerçekleştirecek adayların MS Office programlarına hakim olmalarını talep eden firma, her gayrimenkul değerleme uzmanı için farklı araç tahsisi gerçekleştireceği için B sınıfı ehliyete sahip olunmasına ve aktif olarak araç kullanılabilmesine de özen gösteriyor.

Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına özen gösteren Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., adayların Anadolu yakasında ikâmet etmesine ya da her gün Anadolu Yakası’nda çalışması konusunda engelleri bulunmamasına da özen gösteriyor.

Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., kaza sigortası ve yemek kartı gibi olanakları da çalışanlarına sunarken, uzmanların talep edilen gayrimenkullerin yerinde incelenmesi, resmi incelemelerin resmi kurumlarda gerçekleştirilmesi ve gözlemlenmesi ile birlikte tarafsız ve bağımsız bir şekilde gayrimenkul değerleme raporunun hazırlanmasını talep ediyor.

İş Başvurusuyla Alakalı Detaylar

17 Temmuz 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 14 Eylül 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/asal-gayrimenkul-degerleme-ve-dan-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1832942

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.