Andromeda Gold Ataşehir

Konut projeleri içerisinde yer alan Andromeda Gold Projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Ataşehir’de, Ağaoğlu İnşaat tarafında hayata geçirilen bir projedir.

Konut projeleri içerisinde yer alan Andromeda Gold Projesi, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Ataşehir’de, Ağaoğlu İnşaat tarafında hayata geçirilen bir projedir.

2013 yılında yapımı tamamlanmış olan Andromeda Gold Ataşehir, daha önce görmeye pek alışık olmadığımız muhteşem bir mimari tasarımla karşımıza çıkıyor. Bu benzersiz tasarımda ise Mimar Tuncay Çavdar’ın imzası yer alıyor.

20 bin metrekarelik bir arazi üzerinde Ağaoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmiş olan bu proje, zemin+5+ katlara sahip olan bloklardan meydana geliyor. Ayrıca 1 oda 1 salon ila 4 oda 1 salon arasında değişen dair tipleriyle toplamda 398 adet konut bulunuyor. Projede yer alan dairelerin metrekareleri ise 103 ila 330 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konut teslimatının hemen yapıldığı Andromeda Gold’da yüzde 8 civarında bir peşinat ile konut sahibi olma imkânı tanıyor. Tanınan bu imkân sayesinde yüzde 8 olmak üzere iki ayrı dönemde ödeme sağlanabiliyor. Geriye kalan yüzde 76’lık ödeme için de, 60 aya yüzde 0,59 vade farkı, 20 aya ise yüzde 0,82 vade farkıyla taksitlendirme olanağı sağlanabiliyor. Andromeda Gold Projesinde konut fiyatları ise 1 milyon 830 bin Türk Lirası’ndan başlıyor.

Modern ve ferah bir yaşam anlayışıyla karşımıza çıkan Andromeda Gold Ataşehir Projesi, her katında yer alan bahçeleri, teraslarda bulunan villa daireleri, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, yürüyüş alanları, kapalı yüzme havuzu, buhar odaları, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları ve caferler sayesinde size ve ailenize eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. Ayrıca katlardaki bahçelerde yer alan deniz ve adalar manzaraları sayesinde evinizde huzur dolu dakikalar geçirmenizi sağlıyor.

Merkezi bir bölgeye konumlandırılan Andromeda Gold Ataşehir, birçok hastane, alışveriş merkezi gibi yerlere yakın mesafede ve hatta Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’ne ise yürüme mesafesinde yer alıyor.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

twelve − 7 =