Anadolubank Ev Kredisi Başvurusu ve Detayları

Güvenirlik, hizmet kalitesi kendileri için her zaman çok önemli olan Anadolubank, çalışanları ile müşterilerine her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için elinden geleni yapmıştır ve yapmaya devam ediyor.

Anadolubank Ev Kredisi Başvurusu ve Detayları

Güvenirlik, hizmet kalitesi kendileri için her zaman çok önemli olan Anadolubank, çalışanları ile müşterilerine her zaman en iyi, en kaliteli hizmeti sağlayabilmek için elinden geleni yapmıştır ve yapmaya devam ediyor.

Her zaman, her konuda tüm ihtiyaçlar kapsamında müşterilerine destek veren Anadolubank, şimdide de ev satın alan müşterilerine nakit desteği veriyor. Anadolubank konut kredisi kampanyası sunuyor. Sunulan kredi kampanyası avantajlı koşullarda veriliyor. Şimdi hep birlikte detayları inceleyelim…

Anadolubank Ev Kredisi Kampanyası ve Detayları

120 ay vadeli ev kredisi veriliyor. Çoğu ev kredisi kampanyaları 10 yıl vadeli ödeme imkanları ile sağlanır.

Ayrıca verilen kredi sadece evlerin mesken olarak kullanılmasında geçerli oluyor.

Tüm kredi kampanyalarında olduğu gibi bu da yalnızca 18 ve üzerinde olan kişilere kullandırılıyor. Ayrıca krediden faydalanabilmek için gelirinizin olması ve bunu belgeleyebiliyor olmanız gerekir.

Krediye ilişkin olarak zorunlu tutulan bazı şeyler mevcuttur. Bunlardan biri konut sigortasıdır.  Sigorta, tüm ödeme süresince yenilenmelidir. Bir diğeri hayat sigortasıdır. Bu sigorta kişilerin ölmesi, krediyi ödeyemeyecek bir hastalığa yakalanması sonucu alınan kredi teminatı içindir. Ayrıca kişilerden tapu fotokopisi alınır.  Ayrıca bilinmesi gereken en önemli unsurlardan biri tapu işlem süreçlerinden sonra en fazla 1 hafta süreniz vardır. Tapuyu kendi üzerinize aldıktan 1 hafta sonra krediden yararlanamazsınız.

Anadolubank Ev Kredisinde Hangi Belgeler İstenir?

  • Krediye başvur yapana ait nüfus cüzdanı
  • Gelir Dokümanları
  • Evin Tapusu ve Yapı Kullanım İzni

Evin değerinin yüzde 75’ine kadar kredi verili ve kefil istenir. Ancak yüzde 50’sine kadar alınan kredide kefil istenmez.

Anadolubank Ev Kredisi Ne Kadar Alabilirim? 50 bin TL Ev Kredisi

Gelir durumunuza ve kredi notunuza paralel olarak aynı zaman evinizin değeri de eksper tarafından hesaplandıktan sonra ne kadar kredi alabileceğiniz belirlenir.

50 bin TL ev kredi almak istediğiniz zaman bunu 10 yıl ödeme almayı talep ettiğinizde yüzde 1,20 faiz uygulanır. Uygun faizli ev kredisi uygulayan Anadolubank faiz oranlarını değiştirmiyor ve tüm kredi tutarı, vade süresi ve müşterilerde aynı tutuyor.

50.000 TL 10 yıl vadeli ev kredisi için aylık kredi taksidi 788,40 TL olur.

Bu ödeme planı, 15 Ağustos 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

https://isube.anadolubank.com.tr/ibanking/open.html?firstPage=INDIVIDUAL_LOAN_RATES.js&loginPage=WEB_PAGE_LOGIN.guiml&language=tr

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.