EmlakAltower Akıllı Yaşam Projesi İstanbul’da!

Altower Akıllı Yaşam Projesi İstanbul’da!

Altower Akıllı Yaşam Projesi için harekete geçen Orkun Altınbaş, kente değer katacak projeler üreteceklerini açıkladı.

Altower Akıllı Yaşam Projesi için harekete geçen Orkun Altınbaş, kente değer katacak projeler üreteceklerini açıkladı.

Altower Akıllı Yaşam Projesi Özlediğiniz Yaşamı Sunacak!

Orkun Altınbaş, Altınbaş’ların sektördeki 3. Kuşak temsilciliğini yapıyor. Ailenin üçüncü kuşaktaki temsilcisinin 2017 yılında yatırımlara hız vereceği öğrenildi. Bu kapsamda üretilecek projeler “Altower Akıllı Yaşam Projesi” adı altında hayata geçirilecek. Projelerin üretimi için çalışmalara başladığı kaydedilen Orkun Altınbaş, hem ülke ekonomisine destek verecek hem de şirketin adını en iyi şekilde yeniden yazdıracak.

Altower Akıllı Yaşam Projesi son zamanların en iyi projesi olarak gösterilirken, aile babadan oğula ve toruna kadar birçok başarılı projede adını duyurdu. Çalışmalarına yurt içerisinde ve yurt dışında devam eden Altınbaş’lar, 2016 yılı itibariyle yeniden faaliyetlerine hız verdi. Bu çalışmalar arasında yer alan Altower Akıllı Yaşam Projesi, şehir yaşamının zorluklarını göz ününe alarak, en iyi projeleri hayata geçirmeyi hedefliyor. İnsanlara huzur dolu bir ev vaat eden ve yaşam tarzlarını yansıtacak yapılar üretmeyi hedefleyen proje çok kısa bir süre sonra üretime başlayacak.

Güvenilir, Konforlu ve Huzur Dolu

Altower Akıllı Yaşam Projesi’nin önceliği güvenilir, konforlu ve şehir yaşamının zorluklarını unutturacak özellikleri bünyesinde taşıyacak olması olarak gösterildi. Kent hayatına farklı bir nefes getirecek Altower Akıllı Yaşam Projesi, şimdiden merakla beklenmeye başlandı.

Altower Akıllı Yaşam Projesi istanbul’un Anadolu tarafında merkezi konuma sahip bir arazi üzerine inşa edilecek. Hayal ettiğiniz fakat bir türlü sahip olamadığınız tarzda üretilecek proje, İstanbul’un yükselen değerleri arasına girmeye şimdiden aday! Altınbaş’lar tarafından uygulanacak projeye herkesi davet eden Orkun Altınbaş, güvenilir hizmetin garantisini de verdi. Kalite, maksimum güvenlik ve huzur… Tüm bunların aynı anda sunulduğu proje sabırsızlıkla bekleniyor. Projenin detaylarının ise ilerleyen günlerde açıklanacağı öğrenildi.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Çiğdem Yeniayhttps://gayrimenkuleks.com
Çiğdem Yeniay - Ekonomi ve Gündem kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

11 + seven =

5,231BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
248TakipçilerTakip Et
1,498TakipçilerTakip Et