Alfemo 2020 Yemek Odası Takımları

Ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen Alfemo, üretmiş olduğu birbirinden kaliteli ve muhteşem tasarımları sayesinde öncü markalardan biri olmayı başarmış durumda.

Alfemo 2020 Yemek Odası Takımları

Ev dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen Alfemo, üretmiş olduğu birbirinden kaliteli ve muhteşem tasarımları sayesinde öncü markalardan biri olmayı başarmış durumda.

Evinizi dekore ederken Alfemo’nun bu yıl için, yani 2020 yılı için tasarlamış olduğu mobilyalara göz atarken mutlaka yemek odası takımlarına da göz atmanız önerilir. Göz alıcı tasarımlara sahip olan bu yemek odası takımlarının kalbinizi fethetmesi kaçınılmazdır.

Mesela Alfemo 2020 Yemek Odası Takımlarına birkaç örnek gösterelim ve işe Brooklyn takımından başlayalım.

Brooklyn Yemek Odası Takımı

Metal ve ahşabın bambaşka bir yorumuna ve muhteşem uyumuna şahit olacağınız bu yemek odasına kalbinizi kaptırmaya hazır olun. Tarzı ile uyumlu olan metal yerden yüksek antrasit özellikteki ayakları, özel bir uygulama ve cam kapaklarla süslenmiş ekstradan bir depolama alanına sahip olan konsolu, yine özel dikişlere sahip olan deri kulp detayları, bu deri detaylara uyumlu olarak tasarlanmış olan konsol aynası ve metal ayaklı tasarımı ile bir farklılık oluşturan bu takım, tamda her zevke hitap edecek şekilde üretilmiş.

Vacouver Yemek Odası Takımı

Şıklığı ve zarafetiyle ön plana çıkan Vancouver Yemek Odası Takımı, açık tondaki ahşap deseninin ve krem renginin muhteşem uyumunu gözler önüne sermiş durumda. Yerden yüksek ayakları sayesinde temizliği kolaylaştıran bu takım ayrıca şık kulp detayları ve konsol aynası ile de dikkat çekiyor.

Escuda Yemek Odası Takımı

Alfemo’nun önceki yıllarda ürettiği ve hala en çok beğenilen yemek odası takımları arasında yer alan Escuda, daha önce görülmemiş bir tasarıma sahip olması ile halen daha popülerliğini korumaya devam ediyor. Ergonomik oturum imkanı sağlayan özgün tasarıma sahip deri sandalyeler, konsol ve vitrinindeki koleksiyonun bütünlüğünü sağlayan cam sürgüler ve özel formdaki gövdesi ile ahşap yemek masası bu takımı daha da cazip bir hale getiriyor.

Julien Yemek Odası Takımı

Sahip olduğu porselen kulp detayları tarzına ayak uydururken, Fransız province tarzındaki ayakları ile yemek odasında bir Fransız esintisi yaşatıyor. Su yeşili renkler ile detaylandırılmış ve açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan yemek masası ve takıma uyumlu cam detaylara sahip olan vitrini ile de muhteşem bir tasarımı taşıyor.

Ayrıca yine dekorasyon fikirleri arasında ön plana çıkan Alfemo’nun birbirinden şık ve zarif diğer yemek odası takımları olan Santa Monico, Barkley, Alaçatı, Motto, Siena, Messina, Retro 70S ve Metropol Style modellerine de bakarak dekorasyonunuz için en uygun olan yemek odası takımını alabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.