GayrimenkulEks

Albayrak: Made in Turkey İmzalı Güneş Panellerini Tüm Dünyaya Göndereceğiz!

Albayrak: Made in Turkey İmzalı Güneş Panellerini Tüm Dünyaya Göndereceğiz!

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Türkiye’nin yeri kaynaklarına ulaşması ve dış ülkelere olan bağlılığın azalması gerektiği hakkında açıklama yaptı.

Yerli ve mili kaynakların keşfedilmesi için yapılan yatırımlarda artırıma gideceklerini açıklayan Bakan Berat Albayrak, Türkiye’nin dış ülkelere bağlılığının azalması gerektiğini söyledi.

Made in Turkey

Enerji Bakanlığı olarak ilerleyen dönemlerde pek çok şey yapacaklarını söyleyen Bakan Berat Albayrak, 2018 yılı sona ermeden ilk yerli güneş panellerini devreye alacaklarını açıkladı. Made in Turkey imzalı güneş panellerini tüm dünyaya duyuracaklarını ve göndereceklerini söyleyen Albayrak, çalışmaların hiç hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Farklı Teknikler Kullanılıyor, Türkiye Başarıya Ulaşacak!

Petrol ve doğalgaz arama çalışmaları kapsamında yapılan projeler ile ilgili bilgi aktaran Bakan Berat Albayrak, yapılan tüm çalışmalarda farklı teknikler kullanıldığını söyledi. Türkiye’nin kendisine ait sondaj gemisi olacağını açıklayan Albayrak, çalışmalar bittiğinde ülke olarak başarıya ulaşacağımızı belirtti.

2017 Bitmeden Çalışmalara Başlanacak!

Akdeniz bölgesi her ne kadar çok sıcak bir yer olsa da o bölgenin çok fazla potansiyele sahip olduğunu söyleyen Bakan Berat Albayrak, tüm o alanları politika içine aldıklarını söyledi. Yalnızca Karadeniz petrol aramaları değil, Akdeniz’de de çok fazla aktif olacaklarını ifade eden Albayrak, 2017 yılı sona ermeden Akdeniz sondaj çalışmalarını yapacaklarını söyledi.

Ya Tek Başımıza Ya Hep Birlikte!

Yapılan çalışmaları ya kendimiz tek başımıza ya da diğer ülkelerle yapılacağını, ne olursa olsun yapılacağını söyleyen Albayrak, sondaj ve aramacılıkta çok daha etkili ve aktif olacağımızı söyledi.

Yapılan tüm çalışmaların eski Türkiye için büyük adım olduğunu söyleyen Berat Albayrak, ülkemizin artık şu saatten sonra üst gelir grubuna oynadığını, Suudi Arabistan tüm umutlarını kaybettiği zaman petrolü keşfettiklerini örnek vererek açıkladı.

Benzer:  Avrupa'nın Gayrimenkul Yatırım Taktiği! Oturma İzni, Vatandaşlık Hakkı, Eğitim İmkanı
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Başkan Tarih Verdi! TOKİ Açık Artırma Yöntemi ile Konut Satışı Yapıyor!
İnşaat Ruhsatlarında Önemli Düzenlemeyi İçeren Paket TBMM’de Kabul Edildi!
İnşaat Sektöründe Konutzede Sayısı giderek Artacak!
REIDIN Açıkladı! Kiralık ve Satılık Konutlarda En Çok Artış Hangi Şehirlerde Oldu?
Müteahhitler Konutta Yeni KDV İndirimi İstiyor!
Gümrük ve Ticaret Bakanı Açıkladı! Emlak Komisyon Oranları Değişiyor!
İstanbul’da Ev Fiyatına Mezar Yeri Satılıyor!
Konut Kredisi Faizleri Son 6 Yılın Rekorunu Kırdı!
Konut Sahibi Olmayan Kalmayacak! Sosyal Konut Seferberliği Sürüyor!
Atatürk Kültür Merkezi’nin Yıkımına Başlanıyor!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ