Bankalar Aktif Bank'tan Anında 30.000 TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi!

Aktif Bank’tan Anında 30.000 TL’ye Kadar İhtiyaç Kredisi!

Aktif Bank'tan Anında İhtiyaç Kredi!

Ülkemizin en büyük özel sermayeli yatırım bankalarından biri olarak bilinen ve  kurulduğu günden bugüne kadar amacı şube ağını genişletmek değil yeni nesil bankacılığı yaratmak olarak kabul eden Aktif Bank, müşterileri nakit ihtiyaçlarını daha hızlı karşılayabilsin, banka şubesine gitmelerine gerek kalmadan hemen başvuru yapabilecekleri kredi imkanı veriyor.

Aktif Bank hızlı onaylanan anında ihtiyaç kredisi olanağı tanıyor.

Azami 30.000 TL Kredi!

Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 2,29’dan başlıyor. Azami sunulan vade süresi ise 48 ay yani 4 yıl olarak belirlenmiştir. Banka işlem sırası beklemek zorunda kalmadan,  bir çok belge ve sayfa kağıda imza atmak mecburi tutulmadan, bunlarına yanı sora kredi kartı ya da sigorta ek ürünlerini almak zorunda kalmadan kredi imkanı tanıyan Aktif Bank, 30.000 TL’ye kadar finansman veriyor.

Anında İhtiyaç Kredisi İmkanı

30.000 TL’ye kadar finansmanı alabilmek için yapılması gereken tek şey ise; banka internet sitesinde girip, kısa formun eksiksiz doldurulup, tüm evrakların internet üzerinden onaylanmasıdır.

Çeşitli Ödeme Kanalları

Kredi onaylandığı zaman bankanın internet şubesi, ülkemizdeki bütün PTT şubelerinden ya da en yakın ATM’lerden finansman temin edilebilinmektedir. ATM için belirlenen bir banka olmayıp, tercihe bırakılmıştır.

Yine benzer şekilde ihtiyaç kredisi ödemeleri için bankanın internet şubesi, PTT şubeleri ya da PTT ATM’leri, yahut Akbank ya da Vakıfbank ATM’leri kullanılabilinmektedir.

Sabit Faizli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi faiz oranları vadelere göre değişmeyip, sabit oranlardadır. Tüm ödeme sürelerinde ve alınan kredi tutarlarında faiz oranları yüzde 2,29 olmaktadır.

Aktif Bank Örnek İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

48 ay vadede 10.000 TL Aktif Bank ihtiyaç kredisi alındığında aylık taksit 377,57 TL, faiz oranı yüzde 2,29 olup, tahsis ücreti ise 50 TL’ye tekabül etmektedir. Tahsis ücreti tüm müşterilerden aldıkları tüm finansman tutarları ve tercih ettikleri tüm kredi ödeme sürelerinde bir kez alınır.

Aramıza Katılın!

Mail bültenimize dahil olarak güncel emlak haberlerinden, yeni konut projelerinden, trend dekorasyon fikirlerinden ve kredi kampanyalarından anında haberdar olun.

Bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayacağız.
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

15 − seven =

5,259BeğenenlerBeğen
8,664TakipçilerTakip Et
231TakipçilerTakip Et
1,536TakipçilerTakip Et