GayrimenkulEks

Aksoy Vip Konutları

Ankara’nın gelişen semtlerinden biri olan Pursaklar’da yapımı tamamlanan inşaat projesi içerisinde 134 adet daire bulunmaktadır.

Aksoy Vip Konutları, Güvenlik sistemleri son teknolojiye uygun olarak tasarlanmıştır. Görüntülü interkom sistemlerinin ayarlanmış olduğu sitede güvenliğiniz sağlanmaktadır. Site aynı zamanda sosyal aktivitelerin gerçekleşmesine de katkıda bulunmaktadır. Site içerisinde duman ve yaygın sensörleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra teknolojik ürünler ile site işçiliğinde de özel tasarımlara yer verilmiştir.

Ankara’nın Yükselen Yüzü: Aksoy Vip Konutları,

Konut projeleri arasında Ankara’nın yükselen yüzü olmaya aday olan Aksoy Vip içerisinde sosyal imkanlar da yer almaktadır. Sosyal imkanlar arasında toplantı salonu, oyun parkı, ve çeşitli sosyal tesisler yer almaktadır. Sosyal tesislerin arasında sauna merkezine de ulaşma imkanınız vardır. Tüm zamanınızı keyifli bir şekilde değerlendirme imkanını bulabileceğiniz site içerisinde aynı zamanda spor aktivitelerine de ulaşabilirsiniz. Spor aktiviteleri arasında basketbol, futbol sahaları ve fitness salonuna sahip olabilirsiniz.

Aksoy Vip Konutları Proje Mimarisi

Proje mimarisi 4+1 daireler olarak tasarlanmıştır. Daire içerisinde olduğu kadar mimarisinde de önemli gelişmelere ev sahipliği yapmaktadır. Peyzaj mimarisi ile dikkatleri çeken proje içerisinde aynı zamanda çocukların eğlence alanı da düşünülmüştür. Kalabalık ve çocuklu aileler için uygun tasarımları olan proje oyun sahaları ile çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Konut projesi içerisinde aynı zamanda kapalı otopark alanları da bulunmaktadır. Bahçe ve park imkanı ile yürüyüş yapabilme imkanı sunmaktadır. Bahçe içerisinde aynı zamanda açık otopark imkanı da bulunmaktadır. Aksoy Vip Konutları içerisinde aynı zamanda mescit imkanı da bulunmaktadır. Kreş ve etüt salonları ile dikkatleri çeken konut projesi aynı zamanda panoramik şehir manzarasına da sahiptir. Dikkat çekici görüntüsü ile lüks ve konforu bir arada yaşatan site geniş daireleri ile büyük ev severlerin dikkatlerini çekmektedir.

Türkiye genelinde gayrimenkul yatırımı yapmak, daire sahibi olmak için internet sitemizde yer alan projeler kategorisini ziyaret ederek güncel konut projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Benzer:  Anadolu Bank'tan Yüzde 0,93 Faiz İle Konut Kredisi
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Banka Faiz Oranlarının Artması Konut Satışlarını Vurdu!
Bu Adalar Satılık! Kendine Ait Adası Olsun İsteyenler Dikkat!
Emlak Konut GYO: Her Başvurana İnşaat Ruhsatı Verilmemeli!
4.200 Bina Yıkılacak! Rize Şehir Merkezi Yer Değiştirecek!
GYODER’den Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Rapor Geliyor!
Uyarılar Devam ediyor! Gayrimenkulde Stoklar Giderek Artıyor!
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ