Aközer: Gayrimenkul Sektörünü 360 Derece Bakılabilir Yapacağız

Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı ve JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş tarafından 5 ile 6 Aralık'ta düzenlenecek olan gayrimenkul sektörünün büyük buluşması kapsamında Başkan Avi Alkaş, Ülkemizin önemli lokomotif güçlerinden biri olan gayrimenkul piyasasını lider konumuna getireceklerini söyledi.

Aközer: Gayrimenkul Sektörünü 360 Derece Bakılabilir Yapacağız

Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı ve JLL Türkiye Ülke Başkanı Avi Alkaş tarafından 5 ile 6 Aralık’ta düzenlenecek olan gayrimenkul sektörünün büyük buluşması kapsamında Başkan Avi Alkaş, Ülkemizin önemli lokomotif güçlerinden biri olan gayrimenkul piyasasını lider konumuna getireceklerini söyledi.

Four Seasons Hotel Bosphorus gerçekleşecek gayrimenkul sektörünün büyük buluşması çerçevesinde konuşma yapan Avi Alkaş,  RE360 ile meydana gelen ortak fayda platformunun ortak akıl ve  buradan meydana gelen enerji ile beraber gayrimenkul piyasasının hem uluslararası hem ulusal olarak katma değerinin daha da yükselteceğine inandıklarını iade etti.

Temelleri sağlam olan bir geleceği her beraber oluşturarak yola çıktıklarını ifade ede Avi Alkaş, ülkenin lokomotif ekonomik kollarından biri olacaklarını söyledi. Piyasanın tüm alt yapılarını bir araya toplayarak gerçekleşen bu faaliyet ile gelecek dönemlerde sektörler arasında güçlü bir bağ kurulacağını ön gördüklerini ifade etti.

Aközer: Amacımız Ortak Bir Enerji Oluşturmak

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Alkaş Genel Müdürü Yonca Aközer, amaçlarının gayrimenkul sektöründe tüm ortak olan kolları bir araya getirerek ortak bir enerji ortaya çıkarmak olduğunu önemli ifade etti.

Asıl Amaç 360 Derece Bakabilmek!

Asıl amaçlarının 360 derece bakabilmek olduğunu söyleyen Yonca Aközer, konut, ulaşım, turizm, ofis ve sağlık yatırımları haricinde bu alana hizmet veren, bu alan için üretim yapan tüm şirketleri kamu katılımı ile beraber sektörünü yakınlaştırıcı,vizyon genişletici ve sonrasında uluslararası bir boyuta taşıyabilmek adına konferans yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Her şey ve herkes diyerek bu yola koyulduklarını söyleyen Yonca Aközer, konferansta sektör ile ilgili her şeyin olacağını, konuşmak, tanışmak, kaynaşmak ve ilerleyen dönemlerde iş birliği gerçekleştirebilmek için büyük bir buluşma gerçekleştireceklerini özellikle belirtti.

Böylesine büyük ve önemli bir buluşmanın kurgusunu yapmak be gerçekleştirmek için çok heyecanlı olduklarını belirten Yonca Aközer, konferans için 1 sene boyunca en ince ayrıntısına kadar çalıştıklarını, çaba sarf ettiklerini, sektördeki tüm paydaşların görüşlerini aldıklarını, görüşler doğrultusunda ortak payda da bir buluşma için performans gösterdiklerini söyledi. Aközer, buluşmada gündem ile ilgili konuların yer alacağını belirtti.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.