Akmercan Şirketler Grubu Harita Mühendisi Alımı Yapıyor!

Akmercan Şirketler Grubu kadrosundaki açık pozisyonunda istihdam etmek üzere Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Akmercan Şirketler Grubu Harita Mühendisi Alımı Yapıyor!

Ülkemizde 1991 yılında araç kiralama ve servis taşımacılığı ile hizmet vermeye başlayıp, 1999 yılında hizmet ağını genişletip inşaat sektörüne, 2007 yılında ise ağını daha da genişletip enerji sektörüne atılım yapan Akmercan Şirketler Grubu kadrosundaki açık pozisyonunda istihdam etmek üzere Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu.

Harita Mühendisi Alımlarında Adaylarda Aranan Kriterler Nelerdir?

Sürekli ve tam zamanlı Akmercan Şirketler Grubu yönetim kadro ağını genişletmek ve istihdam etmek üzere Harita Mühendisi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu personel alımına başvuru yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun olması yani Harita Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olması gerekmektedir. Adayların öncesinde GIS ve Veritabanı projelerinde görev almış ve konulara hakim olması ve yine öncesinde Total Station kullanmış olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların Zonguldak ilinde ikamet ediyor olmaları ya da Zonguldak’ta ikamet edebilecek olmaları gerekmektedir. Erkek adayların ise askerlik hizmetlerini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Askerliğini tecil ettirmiş adayların başvuruları değerlendirmeyecek, başvuruda belirtmeyip ön değerlendirmeye gelen adayların ise ikinci değerlemesi kabul görülmeyecektir.

Tecrübe Kriteri Bulunuyor Mu?

Akmercan Şirketler Grubu başvuru yapacak olan adayların en az 2 yıl meslek deneyimi edinmiş olmalarını istemektedir.

Herhangi Bir Program Bilgisi Aranıyor Mu?

Harita Mühendisi iş ilanına başvuru yapacak adayların Microsoft Office programları hakkında donanımlı bir bilgi birikiminin ve etkin bir şekilde kullanabiliyor olmaları gerekmektedir.

Microstation ve Netcad Programlarına Hakim Olunması Gerekiyor!

Akmercan Şirketler Grubu adaylarda ileri seviyede Microstation ve Netcad programlarını kullanabiliyor olma kriterini de bulundurmuştur. Netcad ve Microstation programlarını kullanamayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacak, adaylarla herhangi bir iletişime geçilmeyecektir.

SQL server programlarını bilen adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacak olan Akmercan Şirketler Grubu adayların sistemli, istikrarlı ve düzenli çalışmasını, iş takip yeteneğinin bulunmasını talep etmektedir. Adaylarda herhangi bir dil bilgisi aranmamaktadır.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Akmercan Şirketler Grubu Harita Mühendisi alım ilan başvuruları 29 Nisan 2017 Cumartesi günü sona erecektir.

Harita Mühendisliği ve benzeri konulara GEKS 5N1K kategorimizden daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Harita Mühendisi alım ilanı ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilani/akmercan-sirketler-grubu-harita-muhendisi-1740063

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.