GayrimenkulEks

Akbank’tan İki Bayram Arası Kredi Kampanyası

Akbank’tan İki Bayram Arası Kredi Kampanyası

Bankalar zaman zaman kredi kampanyaları düzenlerler. Bayramlarda bayram kredileri, okullar açılınca eğitim kredileri, okullar kapanınca tatil kredileri ve benzeri gibi… Sunulan bu kampanyalar da genellikle avantajlı koşullarda sunulur.

Akbank’ta iki bayram arasında herkesin tüm ihtiyaçlarına destek olmak için 4 yıl kadar ödeme yapılabilecek imkanlar ile bayram kredisi kampanyası sunuyor.

Her zaman en uygun faizli ihtiyaç kredisi faiz oranlarını kullanan Akbank, bayram kredisinde de benzer durumu uyguluyor. Bayram kredisi faiz oranları yüzde 1,23’ten başlıyor. Banka hiç kimsenin iki bayram arasında nakit problemlerini düşünmesini istemiyor, tatillerini, bayramlarını herkes doya doya yaşasın istiyor.

Banka aynı zamanda anında bayram kredisi olanağı da sağlıyor. Anında kredi başvurusu yapmak için bankanın internet sitesini, mobil uygulamasını ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz.  Anında ihtiyaç kredisinden belge, evrak, imza ve kefil talep edilmiyor. Ancak şubelerden gerçekleşen kredi başvurularında bireylerin belge getirmeleri gerekiyor.

Anında başvurularda 20.000 TL’ye kredi veriliyor ve kullanılan faiz oranı yüzde 1,41. Şubelerden gerçekleşen kredilerde yüzde 1,23 faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca belirtilmiş olan faiz oranları hayat sigortası yaptıran müşteriler için geçerli tutulmaktadır. Sigorta yaptırmayanların ödeyecekleri faiz oranları farklılık gösterebiliyor. Onun için ise bankaya gidilmesi ve bilgi alınması gerekiyor.

Hayat sigortası yıllık prim tutarının binde 13,82’sine tekabül etse de müşteriden müşteriye göre değişebiliyor.

Bayram Kredisinde İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Kredi başvurusu yapan kişinin adına olan nüfus cüzdanı fotokopisi, sürücü belgesi ya da pasaport
  • Maaş bordrosu ya da gelir dokümanı (Akbank müşterisiyseniz getirmenize gerek yoktur.)
  • Özel sektör çalışanıysanız SGK Dokümanı
Benzer Haber:  Bankalardan Bayram Kredisi Kampanyaları!

Akbank Bayram Kredisi Örneği ve Ödeme Planı Detayları

48 ay vadeli ödeme planı ile alınan 50.000 TL bayram kredisi için yüzde 1,23 faiz uygulanır. Anında kredilerde 20.000 TL üzeri alınamaz.

50.000 TL için aylık kredi taksidi 1.461,24 TL olur. Toplamda geri ödenecek bayram kredi miktarı 70,389,29 TL olur. Yıllık toplam maliyet oranı yüzde 19,5541’e tekabül eder. Tahsis ücreti ise 250 TL’dir. Sigorta ücreti kişiden kişiye değişir.

Bu ödeme planı, 15 Ağustos 2017  tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/bayram-kredisi

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Engelliler için 2018 TOKİ Konya Konutları!
Dar Gelirliler için 330 TL’den Başlayan Taksitle 2018 TOKİ Şanlıurfa Konutları!
TESK, Benzin ve Mazot Vergilerine İndirim İstiyor!
Global Gayrimenkul, 2400 TL Maaşlı ve Yüzde 10 Primli Gayrimenkul Danışmanı Alımları Yapacak!
Müteahhitlerin İş Bitirme Belgesi İsyanı!
Pek Çok Farklı Rekor İle Dünya Üzerinde Tek Olacak!
Başbakan Yıldırımdan O Dev Projeye Ziyaret!
Kira Stopajlarına İndirim!
Halkbank’tan 180 Ay Vadeli 100.000 TL Konut Kredisi İmkânı!
Kentsel Dönüşüm Atıklarında Kansorejen Madde Tespiti
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ