Akbank’tan 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Akbank, yaz döneminde duyabileceğiniz nakit ihtiyaçları için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Akbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen detaylar!

Akbank, yaz döneminde duyabileceğiniz nakit ihtiyaçları için ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor. İşte Akbank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasına dair merak edilen detaylar!

Akbank, 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası için avantajlı faiz oranları ile birlikte ödeme planınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda ilk taksit için 3 ay erteleme olanağı sağlayan Akbank, aylık yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları eşliğinde ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde sunulan ve aynı zamanda ilk taksit için 3 ay erteleme olanağı sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası için gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda Akbank.com üzerinden, Akbank telefon şubesi üzerinden ve de Akbank Direkt İnternet ya da Mobil’e girerek kredinizi hızlıca temin edebilirsiniz. Şube seçeneği hariç diğer kredi başvurusu kanallarıdan imzasız ve belgesiz bir şekilde temin edebileceğiniz ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,30’dan başlayan faiz oranları ile işlem yapabilirsiniz.

Eğer ihtiyaç kredisi başvurunuzu size en yakın Akbank şubesine giderek gerçekleştirecekseniz, yanınızda mutlaka nüfus cüzdanınızın aslı, adres teyidi amaçlı ikâmet adresinizi gösteren belge, gelir durumunuzu gösteren, çalışma durumunuza göre düzenlenmiş gelir belgesi ve özel sektör çalışanları için de SGK Hizmet Döküm Belgesi’nin yanınızda bulunması gerekmektedir.

Akbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Akbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 24 ay vade seçeneğini tercih etmeniz halinde uygulanacak aylık yüzde 1,45 faiz oranı eşliğinde aylık 256,63 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksit tutarları ile kredi ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, 36 ay vade seçeneğinizde aynı faiz oranı eşliğinde aylık 188,07 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksitler ile, 48 ay vade seçeneğinzide ise aynı faiz oranı ile birlikte aylık 154,51 Türk Lirası’na tekabül eden eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun kredileri tespit edebilrisiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.