Akbank Yeni Evim Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi!

Akbank, müşterilerine özel uygun faiz oranları ve uygun vadeli ödeme planları ile Yeni Evim Konut Kredisi kampanyası düzenledi.

Akbank Yeni Evim Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi!

Akbank, müşterilerine özel uygun faiz oranları ve uygun vadeli ödeme planları ile Yeni Evim Konut Kredisi kampanyası düzenledi.

Akbank konut kredisi faiz oranları sabit olarak belirlenmiştir. Banka müşterilerine sabit faizli konut kredisi olanağı sağlamaktadır. Tüm Detayları ile haberimizde…

Akbank Konut Kredisi Detayları

Akbank konut kredisi 120 ay vadeli ödeme planları eşliğinde sunulmaktadır. 120 aydan fazla vadelendirme yapılmamaktadır.

Yeni Evim Konut Kredisi kampanyası mevcut durumda kendilerine ait evleri olan, evlerini satmak isteyen, sonrasında ise yeni ev satın almak isteyen bireyler için hazırlanmıştır. Eski olan evlerini hemen satamayan müşterilerinin yeni ev almak için de beklememelerini isteyen Akbank, müşterilerinin hayallerini  ertelememesini istemektedir. Kişilerin evlerini satması için 1 yıl süre tanınmaktadır.

Yeni alınacak evin değerinin yüzde yüzü kadar konut kredisi veren banka, aynı zamanda müşterilerine evlerini sattıklarında ara ödeme ile kredilerini kapatma imkanı tanımaktadır. Standart konut kredisinde erken kredi kapatılması talebinde kredi tutarının yüzde 2’si kadar erken kredi kapama ücreti isteyen banka, Yeni Evim Konut Kredisi ile bu ücreti istememektedir.

Ödeme planları aylık aylık eşit tutarlar şeklinde düzenlenmektedir. Aydan aya ödeme tutarları değişmemektedir. Ayrıca söz konusu faiz oranları piyasadaki faiz dalgalanmalarından etkilenmemektedir. Söz konusu kampanya aylık gelirleri sabit olan, maaşlarını düzenli alan, aldıkları maaşları belgeli bir şekilde bankaya sunabilen bireyler için uygundur.

[irp posts=”5223″ name=”Vakıfbank’tan SarıPanjur ile Her Bütçeye Uygun Konut Kredisi Ürünleri!”]

Akbank Konut Kredisi Kullandırım Koşulları

Kredi talebinde bulunanların 18 ve üzeri yaşta olmaları gerekmektedir. Tapu işlemleri yapıldıktan 1 aylık zaman zarfında kredinin kullanılması gerekmektedir. Konut ve Hayat sigortasının yapılması zorunlu tutulmaktadır. Satın alınan evin üzerine ipotek yapılır.

100.000 TL Konut Kredisi Kampanyası ve Ödeme Planı

Yeni evim konut kredisi kampanyası kapsamında 120 ay (10 yıl) vadeye kadar uzanan ödeme planı düzenlenip 100 bin TL konut kredisi kullanımında aylık uygulanan faiz oranı yüzde 1,11’e tekabül etmektedir. Aylık kredi taksidi 1,512,04 TL,  toplam geri ödeme tutarı 182.811,20 TL olmaktadır. kredi tahsis ücreti 500 TL olup, konut sigortası yıllık ortalama 180 TL,  DASK prim ücreti yıllık ortalama 120 TL, ipotek tesis ücreti 116 TL olmaktadır. Ayrıca yine ortalama olarak 750 TL tutarında ekspertiz ücreti alınmaktadır. Ekspertiz ücreti gayrimenkul lokasyonuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Benzer şekilde sigorta ödemeleri de konut ve kişilere göre değişmektedir.

Faiz Oranları, 16 Ekim 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Yeni-Evim-Mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.