Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası! Anında Başvuru!

Akbank İndirimli Konut Kredisi Kampanyası! Anında Başvuru!

Akbank, ev sahibi olmak isteyenlere özel indirimli konut kredisi kampanyası düzenledi.

Akbank indirimli konut kredisi kampanyası faiz oranları yüzde 1,11’dir. Sabit faizli konut kredisi yani faiz oranları değişmeyen kredi imkanı sağlayan banka, tüm müşterilerinin aldıkları tüm kredi tutarında ve düzenledikleri tüm ödeme planlarına göre aynı faiz oranını uygulamaktadır.

İndirimli Konut Kredisi Kampanyası ve Detayları

Düzenlenen kredi kampanyası kredi faiz ödemelerinin bir kısmını öncesinden yapmak, bu sayede de konut kredisi faiz oranları ile aylık konut kredisi taksit miktarlarını azaltmak isteyenler için çok uygundur. Böylelikle müşteriler kredi faiz oranlarına kendileri karar verebilmektedirler.

  • 120 ay vadeli konut kredisi ödeme planları imkanı sağlanır. 120 aydan fazla vadelendirme yapılmamaktadır.
  • Peşin faiz ödemesi temine edilen kredinin yüzde 1’i ile yüzde 5’i arasında olmaması gerekmektedir. Ayrıca ödenecek peşin faiz miktarına göre faiz oranları değişiklik göstermektedir.
  • Tüm ödeme süresince aynı faiz oranı uygulanıp, aylık eşit tutarlarda ödeme yapılması gerekmektedir.
  • Yalnızca 18 ve üzeri yaşta olup, bir işte çalışan ve aylık maaşlarını belgeleyip, bankaya sunabilen kişiler bu kredi kampanyasından yararlanabilmektedir.
  • Müşterilerin kredi kullanımı esnasında DASK, konut sigortası ve hayat sigortası yaptırmaları zorunludur. Ayrıca satın alınacak evi Akbank rehin alır ve müşterileri ödemeleri bitirdikten sonra rehni kaldırır.
[irp posts=”6146″ name=”Akbank Yeni Evim Konut Kredisi Kampanyası! 100.000 TL Kredi!”]

Akbank Konut Kredisi Başvurusu ve Detayları

Konut kredisi başvurusu için 2 farklı yöntem vardır. Bunlardan biri direkt olarak banka şubelerine gitmek ve kredi başvurusu yapmak. Diğeri ise bankanın internet sitesi üzerinden ilgili kampanyanın bulunması, kredi başvuru formunun eksiksiz bir şekilde doldurulmasıdır. Anında konut kredisi başvurusu yapanların kredileri onaylandığı zaman yine banka şubelerine gitmeleri, krediye ait evrakları imzalamaları gerekmektedir.

Konut Kredisinden İstenilen Belgeler: Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaporttan herhangi birinin fotokopisi ile kendisi, gelir durumunu gösteren doküman, satın alınan evin tapu fotokopisi ile yapı kullanım izin belgesi.

Faiz Oranları, 4 Kasım 2017 tarihi itibariyle GayrimenkulEks editörleri tarafından aşağıdaki bağlantı kullanılarak özel hazırlanmıştır.

http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Indirimli-Mortgage.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisine göz atarak bütçeniz için en uygun krediler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.