Akay İnşaat AŞ Harita Teknikeri Ve Harita Mühendisi Alımı Yapıyor

Kariyet.net İş ilanı sitesinde Akay İnşaat üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayları bünyesinde çalıştırmak için davet ediyor.

Akay İnşaat, hem harita teknikeri, hem de harita mühendisi kadroları için kariyer.net üzerinden personel alımı gerçekleştirecek.

Kariyet.net İş ilanı sitesinde Akay İnşaat üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayları bünyesinde çalıştırmak için davet ediyor.

Sincan’da yapımının üstlenmiş olduğu projede çalışmak için ilgili şartları karşılayan adayların Akay İnşaat Anonim Şirketi’ne kariyer sitesi üzerinden iş başvurusunu gerçekleştirilmesi beklenilmektedir.

Akay İnşaat AŞ’nin İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

Şirket Ankara Sincan’da yapımının üstlendiği projede çalıştırılmak üzere üniversitelerin Harita Mühendisliği ve Haritacılık alanı ile ilgili teknikerliklerden mezun olan adayları iş başvurusu için beklemektedir. Firmanın sunmuş olduğu kriterler arasında aranan niteliklerden biri de tecrübe alanı ile ilgilidir. Akay İnşaat Aş firmasında çalışmak isteyen adayların en az 5 yıllık iş tecrübesi olması gerekiyor. Akay İnşaat firmasına başvuruda bulunmak isteyen Harita Mühendisi, Harita Teknikerliği ya da harita teknisyenliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Alınacak personel sayısı her bölüm için 1 olarak belirlenmiştir.

Akay İnşaat İş Başvurusu İçin Aranan Diğer Şartlar Nelerdir?

Akay İnşaat bünyesinde çalışmak isteyen erkek adaylar için askerlikten muaflık şartı da aranmaktadır. Yoğun iş temposuna ayak uyduran takım arkadaşlarının aradığı iş başvurusunda aranan niteliklerden biri de iş bölümü ile ilgili programların bilinmesidir. İş başvurusunda bulunacak olan adayların başta Office programları olmak üzere Nivo, Total Station, Netcad ve GPS Mesleki programlara da başvurması gerekiyor. İş başvurusunda bulunan adayların aktif olarak araç kullanması da gerekiyor. İş başvurusuna bulunmak için son başvuru tarihiniz 29 Nisan olarak belirlenmiştir.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/akay-insaat-a-s-harita-muhendisi-harita-teknikeri-1760444
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.

7 + eighteen =