Ahşap Çerçeve Tasarım Modelleri

Ahşap dünyası; doğal, sıcak, samimi ve yaşanılası evler yaratmaktadır. Ahşap aksesuarlar evlerde doğallığı yaşatmanın güzel bir yoludur.

Ahşap Çerçeve Tasarım Modelleri

Ahşap dünyası; doğal, sıcak, samimi ve yaşanılası evler yaratmaktadır. Ahşap aksesuarlar evlerde doğallığı yaşatmanın güzel bir yoludur.

Son yıllarda bir ahşap furyasıdır gidiyor, evlerin hemen her eşyasında ahşap kullanılmaya çalışılıyor. Doğal görünümlü ahşapların kullanıldığı, hatta işlenmemiş ahşapların kullanıldığı eşyalar evlerde göze çarpmaktadır. Yemek masası, aynalar, karyolalar, salon yaşam üniteleri, gardıroplar, mutfak dolapları, çerçeveler yani her alanda çok sevilen bir malzeme durumuna geldi ahşap.

Aydınlatma Araçları

 

Öyle ki aydınlatma amaçlı kullanılan avizeler bile işlenmemiş ham ahşap malzemeden monte edilmektedir. Ahşap bu kadar dünyamıza girmişken onun güzelliğini görmezden gelmek olmaz tabii ki. Böyle güzel ve özel ürünleri yine güzel bir şekilde değerlendirmek lazımdır. Duvarlarımızı süsleyen ahşap çerçeveler ve içlerine sizin sıcaklığınızı yansıtan özel resimleriniz veya aynalar tasarlanarak evlerinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Ahşap tasarım çerçeve modelleri ile evlerinize özel köşeler yaratın ve ruhunuzu yansıtın.

 

Ahşap Çerçeveler

Birbirinden güzel ahşap çerçeveler bulunmaktadır, oymalı, çoklu, kuş kafesli, doğal ağaç görünümlü ya da canlı desenli, çiçekli çerçeveler vardır. Renk renk, cıvıl cıvıl modellerden seçerek içlerine resimlerinizi koyun ve hayatınızı çerçevelerin içinde yaşatın. Evinizde diğer eşyalarda uyguladığınız bir kaç parça ahşap malzemenin yanında tamamlayıcı olarak kullanacağınız ahşap çerçevelerle ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Şık ve güzel modeller ile ayna süslemeleri de yapabilirsiniz. Salonunuzda kullanabileceğiniz veya antrede kapının yanında kullanılacak olan şık bir ayna ve çerçevesi ile harika bir dekor yakalayabilirsiniz.

Kendinize bir köşe oluşturabilirsiniz, doğal görünümlü ahşap çerçevelerden oluşmuş ve aile fotoğraflarınızı koymuş olduğunuz 5-10 adet çerçeveyi bir araya asarak bir kompozisyon oluşturabilir ve tam bir aile köşesi meydana getirmiş olursunuz. Harika tasarımlar yaratmak için birazcık hayal gücü yeterlidir, düşünün ve gerçekleştirin, fark yaratın.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.