Ağaç Parçaları İle Otantik Dekorasyon Fikirleri

Ahşapın insanlara verdiği huzur, ev dekorasyonu için vazgeçilmez bir ürün oluşunu da beraberinde getiriyor.

Ağaç Parçaları İle Otantik Dekorasyon Fikirleri

Ahşapın insanlara verdiği huzur, ev dekorasyonu için vazgeçilmez bir ürün oluşunu da beraberinde getiriyor.

Ev dekorasyonu yaparken ağaç parçaları gibi doğal malzemelerle zenginleştirilmiş olan bir dekorasyon elde edebilmek birçok dekorasyon fikirleri mevcut bulunuyor. Bu fikirlerin ana temeli ise geri dönüşüme dayanıyor. Normal şartlarda bulduğumuz zaman direk çöpe atmaya kalktığımız ağaç parçaları, aslında ev dekorasyonunu tamamlamak ya da evinizde otantik bir hava yaratmak için muhteşem parçalar haline gelebiliyor.

Sizler için bir araya getirmiş olduğumuz ağaç parçaları ile dekorasyon fikirlerinde görebileceğiniz ağaç parçaları, daha önce illa ki bir yerlerde karşılaştığınız, fakat ne işe yarayacağını bir türlü bulamadığınız parçaların dekore edilmesinden meydana geliyor. Göreceğiniz bu örnekler sayesinde bunda sonra bu gibi parçalar ile karşılaştığınız zaman o parçalarla ev dekorasyonunuza nasıl katkı sağlayabileceğiniz üzerinde fikir sahibi olabileceksiniz. Peki, uygun ağaç parçalarını nereden temin edebilirsiniz? Bu da oldukça basit bir konu aslında. Örneğin bir hafta sonu kaçamağı ile tatile gidebilirsinizi. Hatta bu tatil bir deniz tatili olduğu gibi doğa içerisinde bir kamp da olabilir. Her iki tatil şeklinde de oldukça güzel ağaç parçaları bulabilmeniz elbette ki mümkündür.

Ağaç parçaları ile gerçekleştirebileceğiniz dekorasyonun en güzel yanı, bulmuş olduğunuz her bir ağaç parçasının kendine has bir desende, ölçüde, renkte, dokuda ve kalıpta olmasıdır. Aynı zamanda bulduğunuz bir ağaç parçasının ikinci bir benzerini bulabilmeniz de pek mümkün değildir. Zaten dekorasyonun doğal olması ve esprisi de burada yatıyor. Örneğin birkaç ağaç parçasını bir araya getirerek kitap desteği ya da bir parça ağaç kütüğünü hiçbir değişim yapmadan mumluk olarak kullanabilirsiniz.

İşte sizin için birbirinden güzel ve otantik ağaç parçalarından dekorasyon fikirleri…

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.