Adım Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Değerleme Uzmanı Alacak!

Özel sektörün en öncü firmalarından birisi olan Adım Gayrimenkul Değerleme AŞ iş alanı gereği firma ile uyumlu olan personel alımı için ilan yayınladı. Firmanın oluşturduğu güven ve kaliteli işlemlere dayalı olarak belirlenen bu iş ilanında firma içerisinde çeşitli pozisyonlarda olan boşlukların doldurulması için gayrimenkul değerlendirme uzmanı alımı yayınladı. Firmanın gayrimenkul değerleme uzmanı alımları için yapılan […]

Özel sektörün en öncü firmalarından birisi olan Adım Gayrimenkul Değerleme AŞ iş alanı gereği firma ile uyumlu olan personel alımı için ilan yayınladı.

Firmanın oluşturduğu güven ve kaliteli işlemlere dayalı olarak belirlenen bu iş ilanında firma içerisinde çeşitli pozisyonlarda olan boşlukların doldurulması için gayrimenkul değerlendirme uzmanı alımı yayınladı. Firmanın gayrimenkul değerleme uzmanı alımları için yapılan ilana göre belirlenen kıstaslara ve kriterlere uygun olan adaylar başvuruda bulunabilir.

Değerleme Uzmanlarında Aranan Genel Özellikler

Gayrimenkul değerleme işlemlerinde uzman olarak çalışmış ve bu alanda iş tecrübesi olan personeller bu alanda uzman olarak belirlenir. Uzman olarak gayrimenkul değerleme sektöründe çalışmalarını sürdüren bireyler Adım Gayrimenkul Değerleme AŞ. firmasının yayınladığı ilana başvuruda bulunabilir. Uzman olarak bu alanda çalışacak olan gayrimenkul değerleme uzmanı lisans mezunu olması şarttır. Bunun yanı sıra tercihen belirlenen bölümlerden mezun olan adaylar için öncelikli değerlendirme yapılır. Herhangi bir üniversitenin mimarlık, harita mühendisliği, gayrimenkul danışmanlığı ve pazarlama alanlarından mezun olunması gerekir.

Başvuruda Bulunacak Adaylarda Aranan Diğer Kriterler

Açıklanan ilana göre başvuruda bulunacak olan erkek adayların zorunlu olarak askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekir. Başvuruda bulunan adayların MS Office olarak bilinen programı iyi derecede kullanması ve talep edilen projeleri şekillendirmesi zorunludur. Bu kapsamda başvuruda bulunacak adayların seyahatlerinde meydana çıkabilecek sorunların çözümü için bu alanda herhangi bir şekilde kısıtlamanın olmaması şarttır.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/adim-gayrimenkul-degerleme-a-s-is-ilanlari-c35684-p28226/
  • Başvurular, firmaların yayınladıkları iş ilanları üzerinden değerlenmiş olup, tüm değiştirme hakları firmalara aittir. GayrimenkulEks.com sadece başvuruları adaylar ile buluşturma görevini üstlenmiştir.
  • GayrimenkulEks.Com ‘un mail bültenine abone olarak iş ilanlarından güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Eğer mobil sürüm üzerinden ziyaret ediyorsanız “tam sürüme geç” butonu yardımı ile bültenimize abone olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here