Ace Gayrimenkul Değerleme Türkiye Genelinde Personel Alımı Yapacak!

Ace Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı pozisyonunda görev alacak uzman arayışı için iş ilanı açtığını duyurdu.

Ace Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Türkiye genelinde gayrimenkul değerleme uzmanı pozisyonunda görev alacak uzman arayışı için iş ilanı açtığını duyurdu.

Tam zamanlı olarak işe alım gerçekleştireceğini belirten firma, kadrolu ya da çözüm ortağı olarak hizmet verecek gayrimenkul değerleme uzmanı arayışında. Üniversitelerin harita mühendisliği, inşaat mühendisliği, şehir ve bölge planlama, mimarlık, jeodezi ve fotogrametri bölümlerinden mezun olan adaylar arasından işe alım gerçekleştireceğini belirten firma, adayların SPK Lisansı’na sahip olmaları halinde farklı bölümlerden (işletme, iktisat, farklı mühendislik bölümleri vb.) mezun olmalarını da önemsemiyor.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ya da Konut Değerleme Uzmanlığı SPK Lisansı’na sahip olan adayların iş başvurusu gerçekleştirmesini talep eden firma; adayların gayrimenkul değerleme raporlarının yazımı ve raporların teknik olarak kontrol edilmesi aşamalarında tecrübe sahibi olan uzmanların başvurularını bekliyor.

İş başvurusu yapacak adayların B sınıfı ehliyete sahip olmalarına ve aktif olarak otomobil kullanabilmelerine de özen gösteren firma, adayların yoğun iş temposu altında çalışabilmelerine, insan ilişkilerinde başarı göstermelerine ve takım çalışması ile azami uyum gösterebilmelerine de özen gösteriyor.

Adayların Seyahat engeli bulunmamasını talep eden firma, bireysel nitelikler arasında da çalışkanlık, girişkenlik, araştırmacılık ve analitik düşünme yeteneğini önemsiyor.

Yapılacak İş Tanımı

Ace Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., hem SPK, hem de BDDK lisanslarına sahip olan ve gayrimenkul değerleme sektörünün içerisinde faaliyet gösteren bir firmadır. İşe alım gerçekleştirilecek uzmanların, gayrimenkullerin yerinde incelenmesi, resmi incelenmesi ve gözlemlenmesi sonucunda elde edilen bilgiler ile değerleme raporunun hazırlanması işlerinde görev alınacaktır.

19 Temmuz 2017 tarihinde açılan bu iş ilanına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 16 Eylül 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ace-gayrimenkul-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1834700

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan iş ilanları kategorisini ziyaret ederek, firmalar tarafından açılan iş ilanları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.