5.000 TL İhtiyaç Kredisi Halkbank’ta

Türkiye'nin kamu bankaları arasında yer alan ve her yıl yüz binlerce kişiye kredi olanağı sağlayan Halkbank, yaz dönemi için düzenlediği özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Türkiye’nin kamu bankaları arasında yer alan ve her yıl yüz binlerce kişiye kredi olanağı sağlayan Halkbank, yaz dönemi için düzenlediği özel ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Kuruluşunun yetmiş dokuzuncu yılını kutlayan Halkbank, bu kutlamayı Halk Günü kampanyası ile taçlandırarak, avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde ihtiyaç kredisi temin etmenize olanak sağlıyor.

Geleneksel hale getirilen ve her kuruluş gününde özel olarak düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyasının 2017 yılı içerisinde düzenlenen versiyonunda, aylık yüzde 1,13’ten başlayan avantajlı faiz oranlarına yer verilirken, aynı zamanda 48 aya varan vade seçenekleri eşliğinde rahat bir ödeme planı oluşturulmasına da olanak sağlanıyor.

Halkbank Kredi Başvurusu

Halkbank’tan temin etmek istediğiniz ihtiyaç kredisi için bir çok kredi başvurusu alanı bulunmaktadır. Eğer hali hazırda bir Halkbank müşterisi iseniz, hemen Halkbank İnternet Şubesi’ne girerek ya da Halkbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek kredi başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi, aynı zamanda Halkbank Dialog Müşteri Hizmetlerini arayarak da pratik bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer SMS ile kredi başvurusu gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuzun SMS bölümüne girerek HALK yazıp, boşluk bırakıp, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numaranızı yazıp, boşluk bırakıp, aylık gelir miktarınızı yazıp, boşluk bırakıp, talep ettiğiniz kredi tutarını yazarak 3452’ye SMS göndererek kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank 5.000 TL İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Halkbank’tan temin edeceğiniz 5 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için hem 24 ay vade seçeneğinizde, hem de 48 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,13 oranında faiz oranı uygulaması yapılmaktadır. Kredi tutarınızın yüzde 0,5’ine tekabül eden 25 Türk Lirası tutarında kredi tahsis ücreti talebinde bulunan Halkbank, 24 ay vade seçeneğinizde aylık 245 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile, 48 ay vade seçeneğinizde ise aylık 142 Türk Lirası tutarında eşit taksitler ile kredi ödemenizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

 

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.