GayrimenkulEks

4 Yılda Türkiye’de 130 Ofis!

4 Yılda Türkiye’de 130 Ofis!

Global düzeyde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Coldwell Banker, 49 farklı ülkede 3.500 adet ofisi ve 86 bin gayrimenkul danışmanı ile her yıl 250 milyar Dolar’lık gayrimenkul satışını sonuçlandırıyor.

Global düzeyde önemli başarılara imza atan Coldwell Banker, Türkiye’deki ilk ofisini 4 yıl önce açtı. Aradan geçen 4 yıllık süreçte ofis sayısını 130’a yükselten Coldwell Banker, bin 500 kişilik de gayrimenkul danışmanı kadrosuna ulaştı.

Bayim Olur Musun? Düzenlendi

12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Medyafors Fuarcılık tarafından organize edilen ve UFRAD ile Coldwell Banker Türkiye’nin ana sponsorluğunu gerçekleştirerek CNR Fuar Merkezi’nde 15. kez düzenlenen ‘Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na bu yıl yine önemli katılım gerçekleşti.

49 Ülkede 86.000 Gayrimenkul Danışmanı!

Düzenlenen fuarda konuşma yapan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, 1906 yılında kurulan Coldwell Banker’ın, dünya genelinde 49 farklı ülkede, 3.500 farklı ofiste, 86 bin gayrimenkul danışmanı sayesinde her yıl 250 milyar dolarlık bir gayrimenkul trafiğine aracılık ettiğini, gayrimenkul danışmanlığı konusunda önemli bir başarısının bulunduğunu, Türkiye’de de 4 yıllık süreçte 130 ofise ve 1.500 adet gayrimenkul danışmanına ulaştıklarını ve zirveye doğru ilerlediklerini kaydetti.

‘Her İnsan Kaybederek Öğrenir’

Konuşmasında girişimcilik konusuna değinen Taş, girişimciliğin; zeki insanların zengin olmasının anahtarı olduğunu, girişimcilik sürecinde etraftaki insanların başaramayacağınızı düşündüklerini, bu tarz telkitler sayesinde de kolun kanadın kırılıp, çırpınışların seyredildiğini ifade etti. Coldwell Banker olarak bir araya gelmenin gücünü kullandıklarını ifade eden Taş, her insanın kazanarak değil, kaybederek öğrendiğini kaydetti.

Ticarette en büyük hilenin dürüstlük olduğunu, ticaretteki herkesin dürüst olamadığını ama dürüst olanların eninde sonunda kazandığını kaydeden Taş, ticaretin itibar eşliğinde ömür boyu süren bir maraton olduğunu ifade etti. Türkiye genelinde 130 adet ofisleri olduğunu kaydeden Taş, her ofisin bağımsız bir franchise işletmesi olduğunu, her birinin kendisi adına reklam çalışması yapabildiğini, her ofise başarılı olunan ve ileri çıkılan konularda destek sağlandığını ifade etti.

Benzer:  Mühendislik Okuyan Çocuklarını, Aileler Emlakçı Yapıyor
BUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ
Banka Faiz Oranlarının Artması Konut Satışlarını Vurdu!
Bu Adalar Satılık! Kendine Ait Adası Olsun İsteyenler Dikkat!
Emlak Konut GYO: Her Başvurana İnşaat Ruhsatı Verilmemeli!
4.200 Bina Yıkılacak! Rize Şehir Merkezi Yer Değiştirecek!
GYODER’den Gayrimenkul Sektörüne Yeni Bir Rapor Geliyor!
Uyarılar Devam ediyor! Gayrimenkulde Stoklar Giderek Artıyor!
Bina İzin Belgelerinde Daire Sayısında Artış Görüldü!
Konut Üreticilerinin Yeni Gözdesi Pendik Oldu!
Doğu Karadeniz Arap Yatırımcıların Gözdesi Oldu!
İstanbul’da Kentsel Dönüşüm Sürüyor! Hangi Hastaneler Dönüştürülüyor?
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ