4 Yılda Türkiye’de 130 Ofis!

Global düzeyde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Coldwell Banker, 49 farklı ülkede 3.500 adet ofisi ve 86 bin gayrimenkul danışmanı ile her yıl 250 milyar Dolar’lık gayrimenkul satışını sonuçlandırıyor. Global düzeyde önemli başarılara imza atan Coldwell Banker, Türkiye’deki ilk ofisini 4 yıl önce açtı. Aradan geçen 4 yıllık süreçte ofis sayısını 130’a yükselten Coldwell Banker, bin […]

Global düzeyde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Coldwell Banker, 49 farklı ülkede 3.500 adet ofisi ve 86 bin gayrimenkul danışmanı ile her yıl 250 milyar Dolar’lık gayrimenkul satışını sonuçlandırıyor.

Global düzeyde önemli başarılara imza atan Coldwell Banker, Türkiye’deki ilk ofisini 4 yıl önce açtı. Aradan geçen 4 yıllık süreçte ofis sayısını 130’a yükselten Coldwell Banker, bin 500 kişilik de gayrimenkul danışmanı kadrosuna ulaştı.

Bayim Olur Musun? Düzenlendi

12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında Medyafors Fuarcılık tarafından organize edilen ve UFRAD ile Coldwell Banker Türkiye’nin ana sponsorluğunu gerçekleştirerek CNR Fuar Merkezi’nde 15. kez düzenlenen ‘Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na bu yıl yine önemli katılım gerçekleşti.

49 Ülkede 86.000 Gayrimenkul Danışmanı!

Düzenlenen fuarda konuşma yapan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, 1906 yılında kurulan Coldwell Banker’ın, dünya genelinde 49 farklı ülkede, 3.500 farklı ofiste, 86 bin gayrimenkul danışmanı sayesinde her yıl 250 milyar dolarlık bir gayrimenkul trafiğine aracılık ettiğini, gayrimenkul danışmanlığı konusunda önemli bir başarısının bulunduğunu, Türkiye’de de 4 yıllık süreçte 130 ofise ve 1.500 adet gayrimenkul danışmanına ulaştıklarını ve zirveye doğru ilerlediklerini kaydetti.

‘Her İnsan Kaybederek Öğrenir’

Konuşmasında girişimcilik konusuna değinen Taş, girişimciliğin; zeki insanların zengin olmasının anahtarı olduğunu, girişimcilik sürecinde etraftaki insanların başaramayacağınızı düşündüklerini, bu tarz telkitler sayesinde de kolun kanadın kırılıp, çırpınışların seyredildiğini ifade etti. Coldwell Banker olarak bir araya gelmenin gücünü kullandıklarını ifade eden Taş, her insanın kazanarak değil, kaybederek öğrendiğini kaydetti.

Ticarette en büyük hilenin dürüstlük olduğunu, ticaretteki herkesin dürüst olamadığını ama dürüst olanların eninde sonunda kazandığını kaydeden Taş, ticaretin itibar eşliğinde ömür boyu süren bir maraton olduğunu ifade etti. Türkiye genelinde 130 adet ofisleri olduğunu kaydeden Taş, her ofisin bağımsız bir franchise işletmesi olduğunu, her birinin kendisi adına reklam çalışması yapabildiğini, her ofise başarılı olunan ve ileri çıkılan konularda destek sağlandığını ifade etti.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here