3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Burgan Bank’ta!

Burgan Bank, ramazan ve kurban bayramları arasındaki dönemde, yaz tatili boyunca ihtiyaç duyacağınız acil nakit para desteğini rahat bir şekilde temin etmeniz için 3 ay ertelemeli taşıt kredisi olanağı sunuyor.

Burgan Bank, ramazan ve kurban bayramları arasındaki dönemde, yaz tatili boyunca ihtiyaç duyacağınız acil nakit para desteğini rahat bir şekilde temin etmeniz için 3 ay ertelemeli taşıt kredisi olanağı sunuyor.

Burgan Bank, yaz döneminde yapacağınız harcamalarınızı rahat bir şekilde temin etmenize olanak sağlıyor. İki bayram arasındaki dönemi ödemesiz bir şekilde geçirmeniz için 3 aya varan ilk taksit erteleme olanağı sağlayan Burgan Bank, avantajlı faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize olanak sağlıyor.

Hem mobilya, beyaz eşya, cep telefonu gibi ürün alışverişlerinizde, hem de sağlık, eğitim, tadilat, dekorasyon, seyahat, borç kapatma gibi nakit ihtiyacı harcamalarınızda 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi olanağı sunan Burgan Bank, ödemelerinizi avantajlı faiz oranları ile birlikte gerçekleştirmenize de olanak sağlıyor.

Aylık yüzde 1,32’den başlayan faiz oranları ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz nakit desteğini temin etmenize yardımcı olan Burgan Bank’tan 10 bin Türk Lirası tutarında ihtiyaç kredisi çemeniz halinde aşağıdaki gibi bir ödeme planı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank 10 bin Türk Lirası İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank’ten temin edeceğiniz 10 bin Türk Lirası tutarındaki ihtiyaç kredisi için 12 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,32 oranında faiz oranı uygulanıyorken, aylık eşit taksit tutarınız 922 Türk Lirası’na, 24 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,46 oranında faiz oranı uygulanıyorken, aylık eşit taksit tutarınız 514 Türk Lirası’na, 36 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,46 oranında faiz oranı uygulanıyorken, aylık eşit taksit tutarınız 377 Türk Lirası’na, 48 ay vade seçeneğinizde aylık yüzde 1,46 oranında faiz oranı uygulanıyorken, aylık eşit taksit tutarınız 310 Türk Lirası’na tekabül etmektedir.

Bu ödeme planı, 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla temin edilmiştir.

https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/ihtiyac-kredisi.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisini ziyaret ederek bütçeniz için en uygun ihtiyaç kredisini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Görüşlerini Yaz

Lütfen bir yorum yap!
Lütfen buraya adını yaz.