Kariyer 24 Taşınmaz Değerleme, Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Alacak!

24 Taşınmaz Değerleme, Gayrimenkul Değerleme Uzmanları Alacak!
2

24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı yapağını duyurdu. İşte firmanın yapacağı personel alımı için tüm detaylar!

24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık Anonim Şirketi, gayrimenkul değerleme uzmanı kadrosu için personel alımı yapağını duyurdu. İşte firmanın yapacağı personel alımı için tüm detaylar!

24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., üniversitelerin mimarlık, inşaat mühendisliği, harita mühendisliği ya da şehir ve bölge planlama mezunu olan adaylar arasından yapacağı iş alımında, tercihen SPK tarafından düzenlenen Gayrimenkul Değerleme Lisansı ya da Konut Değerleme Lisansı’na sahip olan başvuru sahipleri arasından tercihini gerçekleştirecek. En az 3 yıllık, gayrimenkul değerleme sektör tecrübesine sahip olan adaylar arasından tercih gerçekleştirecek olan firma, adayların bulundukları şehirlerin tüm ilçelerinde hizmet verebilmelerine de özen gösteriyor.

Gayrimenkul değerleme konusunda hem saha, hem de rapor hazırlama tecrübesi olan adaylar ile çalışmak isteyen firma, seyahat engeli bulunmayan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olarak aktif olarak otomobil kullanabilen adaylar ile çalışmayı hedefliyor.

24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlanmış olmasına özen gösteriyorken, askerlik görevi mevcut adayların da en az 2 sene tecil edilmiş olmasına özen gösteriyor. Microsoft Office programları ve diğer bilgisayar kullanım alanlarında iyi derecede bir hakimiyeti bulunan adayları ön plana çıkartan firma, gayrimenkul değerleme raporu kontrol tecrübesi olmasına da özen gösteriyor.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı ve Kontrolörler İçin İş Tanımı

24 Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., yukarıda bahsettiğimiz şartları sağlayan adaylar arasından yapacağı tercih ile, iş başı yapan uzman ve kontrolörlerin resmi dairelerde gayrimenkul değerleme için gerekli araştırmaların yapılması, taşınmaz ile alakalı saha araştırmalarının yapılması ve bahsi geçen taşınmaz için değerleme raporlarının hazırlanmasını talep ediyor. Kontrolörler için de, uzmanlar tarafından hazırlanan gayrimenkul değerleme raporlarının kontrol edilmesini talep eden firma, Ankara ve İstanbul temelli olmak üzere toplamda 6 adet gayrimenkul değerleme uzmanı ve kontrolör alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Son başvuru tarihi 10 Ağustos 2017 olan iş ilanına iş başvurusu gerçekleştirmek için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/24-tasinmaz-degerleme-ve-danismanlik-a-s-gayrimenkul-degerleme-uzmani-1810775
Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen + 9 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,484BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,302TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,802TakipçilerTakip Et