TOKİ 2018 TOKİ Ankara Projeleri Başvuru Tarihleri ve İletişim

2018 TOKİ Ankara Projeleri Başvuru Tarihleri ve İletişim

2018 TOKİ Ankara Projeleri Başvuru Tarihleri! 2+1 Evler, 3+1 Evler, Düşük Ödeme Planlarıyla. 2018 TOKİ Ankara İletişim!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, kısaltılmış adı ile TOKİ, Türkiye’de dar gelirli vatandaşları düşünerek ucuz konut üretimi gerçekleştiren, bunun ile beraber ilkokul ortaokul, camii ticaret merkezi, hükümet konakları, TOKİ Evleri, restorasyon çalışmaları, altyapı ve çevre düzenleme çalışmaları gibi pek çok faaliyeti yürüten devlet bünyesindeki bir kamu kuruluşudur.

Türkiye’nin hemen hemen her köşesinde çeşitli projelere imza atan ve atmaya da devam eden TOKİ, Ankara’da da pek çok proje hayata geçirmektedir. İşte TOKİ’nin Ankara’daki projeleri…

2018 TOKİ Ankara Projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 2018 TOKİ Ankara Projeleri adı altında onlarca proje hayata geçirmektedir. Altyapı ve çevre düzenleme çalışmalarından sosyal donatı ve ucuz konut üretimine kadar pek çok proje hayata geçiren TOKİ, dar gelirli aileleri hayallerine kavuşturmaktadır.

2018 TOKİ Ankara Projeleri’ne örnek gösterilecek olursa; Çankaya Alacaatlı Mahallesi, Yeni Mahalle Varlık Mahallesi, Kuzeykent, Sincan Saraycık Mahallesi, Çamlıdere, İncek, Yapracık, Mamak Yatıkmusluk ve Mamak Altıağaç Karaağaç 1. Etap projeleri, TOKİ’nin Ankara’da hayata geçirdiği projelerden bazılarıdır.

2018 TOKİ Ankara Başvuru Tarihleri

2018 TOKİ Ankara başvuru tarihleri, projesine göre değişiklik göstermektedir. Yapracık Projesi için başvuru tarihleri 27 Temmuz – 28 Eylül, Turkuaz Vadisi için 19 Temmuz – 28 Eylül, Kahramankazan Atatürk Mahallesi Orta Gelir Grubu için 6 – 17 Ağustos, İncek 2. Etap projesi için 6 Temmuz – 28 Eylül, Kuzeykent projesi için 2 Temmuz – 29 Eylül ve Mamak Gülseren Mahallesi 3. Etap 2. Bölge Orta Gelir Grubu projesi için ise 2018 TOKİ başvuru tarihleri 4 Haziran – 31 Aralık’tır.

Bahsi geçen bu projeler ve başvuru tarihleri, TOKİ’nin Ankara’da hayata geçirmiş olduğu projelerden yalnızca bazılarıdır.

2018 TOKİ Ankara İletişim

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 2018 yılı boyunca Türkiye’nin başkenti Ankara’da pek çok konut ve konut dışı proje hayata geçirmiş ve 2023 yılı hedefi doğrultusunda çalışmalarına da devam etmektedir. TOKİ’nin bu projeleri hakkında detaylı bilgi edinebilmek için 2018 TOKİ Ankara iletişim numaraları üzerinden iletişime geçerek bilgi edinebilmek de mümkündür.

2018 TOKİ Ankara iletişim hattı ise 0(312) 565 20 00’dır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://gayrimenkuleks.com
GayrimenkulEks (GEKS); emlak sektörünü yakından takip etmek isteyenler için haber ve bilgi paylaşım portalıdır. Güncel haberler, kredi kampanyalarının duyuruları, dekorasyon tavsiyeleri ve yöntemlerinin yanısıra 5G1K kategorisinde faydalı bilgiler yayınlanmaktadır.

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,457BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
9,154TakipçilerTakip Et
176TakipçilerTakip Et
1,773TakipçilerTakip Et