Emlak 20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kampanyasına 6 Banka Destek Veriyor!

20 Yıl Vadeli Konut Kredisi Kampanyasına 6 Banka Destek Veriyor!

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD), 240 Ay Vadeli Konut Kredi kampanyası başlattı. Konut kredisi kampanyasına Bursa'dan 6 adet banka katılım gösterdi.

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD), 240 Ay Vadeli Konut Kredi kampanyası başlattı. Konut kredisi kampanyasına Bursa’dan 6 adet banka katılım gösterdi.

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Derneği (GYODER) ve TOKİ önderliğinde yapılan konut kredisi kampanyası İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD)’den yapılan bildiriye göre, Bursa’da da uygulamaya geçilebilmesi için yapılan çalışmaların olumlu bir şekilde sonuçlandığı belirtildi.

Konut Kredisi Kampanyasına 6 Banka Destek Veriyor!

Çalışmalar doğrultusunda İMSİAD  Başkanı Adil Gökçadır ve yönetim kurulu üyeleri, Halkbank, Albaraka Türk, Garanti Bankası, Ziraat Katılım Bankası, Türkiye İş Bankası ve Vakıfbank yetkilileri birlikte görüşme yaptı. Yapılan görüşmenin neticesinde söz konusu 6 bankanın yetkilileri, konut kredisi kampanyasına destek vereceklerini açıkladı.

İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır: İnşaat Piyasasına Olan Katkılarımız Devam Edecek

İstanbul’da yapılan bu konut kampanyasının Bursa’da uygulanacak olmasına çok sevindiklerini belirten İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır, İMSİAD’ın piyasaya katkı sağlamayı devamlı olarak sürdüreceklerini söyledi.

İnşaat Sektörü Yılda 12 Trilyon Dolar Değerinde Ciro Yapıyor!

Günümüzde inşaat sektörü çok hızlı bir şekilde ilerlemekte. Geçen seneden beri dünyada yaklaşık olarak 12 trilyon dolar değerinde ciro yapıldığını söyleyen İMSİAD Başkanı Adil Gökçadır, Türkiye’nin ise inşaat sektöründe 18 milyar değerine ulaştığını söyledi. Gökçadır, 18 milyarın ülkemiz için çok önemli bir rakam olduğunu söyledi. İnşaatın ekonominin lokomotif sektörü olduğunu söyleyen Adil Gökçadır, her zaman üstlerine düşeni olması gerekenden çok daha fazlası ile yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Bursa’daki Konut Satış İstatistikleri İstikrarlı Bir Şekilde Artıyor!

İnşaat sektörünün var olan ve olası sorunları doğrultusunda problemlere çözüm üretmeye yönelik çalışmalarının bulunduğunu söyleyen Adil Gökçadır, Türkiye’de genel olara bir durgunluk olsa dahi Bursa’daki konut satışlarının verilerinin sürekli olarak artış içinde olduğunu söyledi. Adil Gökçadır, konut satışlarındaki meydana gelen artışın sürekli ve devamlı olması için İstanbul’da başlatılan bu kredi kampanyasının bankaların desteği ve İMSİAD’ın yoğun çabası ile birlikte Bursa’ya da taşımaya çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Konut Kredisi Kampanyaları ve başvuru detayları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://gayrimenkuleks.com/kategori/krediler

Avatar
Meltem Canalanhttps://gayrimenkuleks.com/
Meltem Canalan - Emlak, Ekonomi ve Bankalar kategorileri haber editörü

Görüşlerini Yaz

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − ten =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5,408BeğenenlerBeğen
8,978TakipçilerTakip Et
175TakipçilerTakip Et
1,725TakipçilerTakip Et